MX2 - Wyścig drugi

2009 | Motocross | Puchar Polski

Puchar Polski I Runda (MX65,MX85,MX2,MX1) - Radom, 5 kwietnia 2009
Barbara Knap
Ryszard Augustyn
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

503

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

24:41.922

25

2

42

Paweł Szturomski

AP Głogów

12

24:55.637

22

3

125

Sebastian Banaś

NZ

AMROL Team Lipnica

12

24:59.265

20

4

505

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

25:17.430

18

5

506

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Bros Racing

12

25:38.789

16

6

107

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

12

25:55.330

15

7

29

Damian Dymowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

26:23.520

14

8

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

12

26:27.846

13

9

14

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

12

26:41.267

12

10

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

12

26:45.396

11

11

221

Oskar Barański

NZ

12

26:57.590

10

12

109

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

11

24:40.743

9

13

62a

Tomasz Zych

AP Głogów

11

24:55.532

8

14

35

Piotr Wojtyło

Crosteam Zielona Góra

11

25:04.319

7

15

119a

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

11

25:15.437

6

16

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

11

25:36.180

5

17

94

Radosław Boczek

RTM Radom

11

25:40.101

4

18

170

Allan Liberkowski

Cross-ATV Piła

11

25:40.538

3

19

148

Tomasz Pacyga

K-MTR Osielec

11

25:42.080

2

20

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

11

25:43.045

1

21

150

Tomasz Dróżdż

NZ

11

25:50.639

22

531

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

11

26:02.807

23

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

11

26:07.134

24

131

Marcin Wesołowski

NZ

11

26:14.515

25

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

11

26:17.773

26

64

Rafał Karcz

RKM Raptor

11

26:35.547

27

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

11

26:38.454

28

100

Jakub Galiński

KM Quercus Romanówka

11

26:44.044

29

118

Wojciech Stypa

WKM Więcbork

11

27:00.700

30

198

Majkel Walkiewicz

NZ

10

24:51.970

31

155

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

10

25:01.728

32

123

Szymon Frankowski

NZ

10

25:10.668

33

51

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

21:19.193

34

63

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

4

17:01.252

35

119

Wacław Chrabelski

GKM Grodzisk

3

7:23.688