MX2 - Wyścig pierwszy

2009 | Motocross | Puchar Polski

Puchar Polski I Runda (MX65,MX85,MX2,MX1) - Radom, 5 kwietnia 2009
Barbara Knap
Ryszard Augustyn
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

503

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

24:29.436

25

2

42

Paweł Szturomski

AP Głogów

12

24:38.828

22

3

125

Sebastian Banaś

NZ

AMROL Team Lipnica

12

24:49.997

20

4

506

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Bros Racing

12

25:20.815

18

5

505

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

25:24.596

16

6

107

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

12

25:27.373

15

7

14

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

12

26:06.066

14

8

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

12

26:09.180

13

9

221

Oskar Barański

NZ

12

26:12.149

12

10

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

12

26:22.978

11

11

29

Damian Dymowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

26:31.278

10

12

62a

Tomasz Zych

AP Głogów

12

26:38.114

9

13

94

Radosław Boczek

RTM Radom

12

26:39.181

8

14

119a

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

11

24:36.801

7

15

109

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

11

24:45.437

6

16

28

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

11

25:16.675

5

17

35

Piotr Wojtyło

Crosteam Zielona Góra

11

25:18.111

4

18

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

11

25:19.594

3

19

148

Tomasz Pacyga

K-MTR Osielec

11

25:20.004

2

20

131

Marcin Wesołowski

NZ

11

25:27.620

1

21

170

Allan Liberkowski

Cross-ATV Piła

11

25:42.498

22

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

11

25:53.961

23

155

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

11

25:55.403

24

123

Szymon Frankowski

NZ

11

25:57.178

25

63

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

11

26:04.428

26

64

Rafał Karcz

RKM Raptor

11

26:17.235

27

119

Wacław Chrabelski

GKM Grodzisk

11

26:19.362

28

150

Tomasz Dróżdż

NZ

11

26:33.311

29

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

11

26:38.456

30

98

Majkel Walkiewicz

NZ

10

24:36.094

31

777

Michał Bajek

NZ

10

25:11.913

32

531

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

10

25:34.793

33

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

8

19:13.855

34

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

8

25:31.601

35

117

Krystian Białka

NZ

7

17:18.165

36

140

Sylwester Nieckula

K-MTR Osielec

5

12:14.630

37

90

Krzysztof Marszałek

AP Głogów

5

12:30.181

38

51

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

12:54.760

39

36

Michał Dzik

AMK Poltarex Człuchów

3

6:33.588

40

118

Wojciech Stypa

WKM Więcbork

3

6:58.392