MX85 - Trening dowolny

2009 | Motocross | Puchar Polski

Puchar Polski I Runda (MX65,MX85,MX2,MX1) - Radom, 5 kwietnia 2009
Barbara Knap
Ryszard Augustyn
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

18

Adam Tomiczek

UKS Wiraż Cieszyn

3

2:19.190

4

2

502

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

2:19.997

4

3

7

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

2

2:21.594

4

4

501

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:21.718

4

5

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

2

2:22.368

3

6

22

Michał Krech

Motoklub Olsztyn

3

2:22.695

4

7

511

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:23.865

4

8

9

Leszek Jasiński

AMK Poltarex Człuchów

4

2:24.492

4

9

8

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

3

2:27.949

3

10

16

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

3

2:28.054

4

11

13

Dawid Konkol

AMK Poltarex Człuchów

4

2:29.267

4

12

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

3

2:30.246

4

13

99

Szymon Staszkiewicz

NZ

3

2:32.493

4

14

44

Kacper Kozłowski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

3

2:32.897

4

15

20

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

1

2:33.872

4

16

63

Remigiusz Perzyński

Crosteam Zielona Góra

4

2:33.919

4

17

24

Wojciech Kulczyk

AP Głogów

4

2:34.473

4

18

87

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:35.449

4

19

34

Alan Białecki

ŁKM Łowicz

3

2:35.476

3

20

51

Paweł Klewicz

KM Cisy Nowogard

3

2:36.155

4

21

31

Gabriel Rapacz

K-MTR Osielec

3

2:36.667

4

22

2

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

3

2:37.432

4

23

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

2

2:37.543

4

24

28

Karol Sado

TKM Zakopane

3

2:38.282

3

25

27

Oskar Ajtner-Gollob

KM Wisła Chełmno

3

2:39.731

3

26

60

Krystian Białek

ŁKM Łowicz

3

2:42.551

3

27

64

Michał Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

3

2:44.736

3

28

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:44.944

3

29

46

Damian Dróżdż

NZ

2

2:46.189

3

30

97

Sebastian Bierówka

K-MTR Osielec

2

2:49.669

2

31

42

Gabriel Samlicki

NZ

3

2:49.744

3

32

26

Konrad Góralczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

3

2:51.251

3

33

94

Robert Pukowiec

LKS Jastrząb Lipno

3

2:52.834

3

34

47

Szymon Kossakowski

TNT Łomianki

3

2:52.916

3

35

98

Damian Bierówka

K-MTR Osielec

2

2:58.054

2

36

95a

Żaneta Zacharewicz

KM Cisy Nowogard

3

2:58.561

3

37

37

Patryk Szyszko

MK Jasam Lidzbark Warmiński

3

3:00.450

3

38

83

Szymon Wronka

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

3:00.877

2

39

23

Patryk Białooki

Motoklub Olsztyn

2

3:02.354

3

40

95

Paweł Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

3

3:04.368

3

41

299

Arkadiusz Stasiełuk

Off Road Białystok

2

3:14.029

2

42

108

Hubert Blicharz

AMK Poltarex Człuchów

3

3:18.970

3

43

93

Adrian Tobirz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

1

3:22.310

1

44

85

Łukasz Klimek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

3:28.728

3

45

86

Patryk Klimek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

3:28.784

3

46

58

Piotr Stolarczyk

NZ

2

3:32.900

2

47

89

Aleksandra Szymuś

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

4:23.746

2