https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/PP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Weteran - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Puchar Polski
Puchar Polski IV Runda (Weteran)
-
Lidzbark Warmiński
, 16 sierpnia 2009
Marian Ciężkowski
Mieczysław Paukszto
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #22 Jacek Lonka
2 - #54 Aliaksander Hiruts
3 - #1 Waldemar Lonka
4 - #4 Mirosław Kowalski
5 - #155 Sławomir Kruszyński
6 - #158 Wiesław Wiśniewski
7 - #74 Marcin Szanter
8 - #65 Grzegorz Amilianowicz
9 - #75 Marek Jarząbek
10 - #70 Mariusz Bukowski
11 - #50 Adam Minkowski
12 - #15 Krzysztof Kulesza
13 - #6 Walter Stępiński
14 - #48 Jan Herman
15 - #94 Eugeniusz Rebenstock
16 - #567 Piotr Więckowski
17 - #181 Jacek Wroński
18 - #18 Artur Łukasik
19 - #68 Piotr Kudela
20 - #34 Krzysztof Białek
21 - #42 Błażej Podbielski
22 - #193 Mariusz Skorynko
23 - #45 Wiktor Kuźniewski
24 - #101 Dariusz Kołodziejak
25 - #262 Mathijas Beerkens
26 - #31 Dariusz Piątek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #22 Jacek Lonka
3 - #1 Waldemar Lonka
4 - #4 Mirosław Kowalski
5 - #155 Sławomir Kruszyński
6 - #158 Wiesław Wiśniewski
7 - #74 Marcin Szanter
8 - #65 Grzegorz Amilianowicz
9 - #75 Marek Jarząbek
10 - #70 Mariusz Bukowski
11 - #50 Adam Minkowski
12 - #15 Krzysztof Kulesza
13 - #6 Walter Stępiński
14 - #48 Jan Herman
15 - #94 Eugeniusz Rebenstock
16 - #567 Piotr Więckowski
17 - #181 Jacek Wroński
18 - #18 Artur Łukasik
19 - #68 Piotr Kudela
20 - #34 Krzysztof Białek
21 - #42 Błażej Podbielski
22 - #193 Mariusz Skorynko
23 - #45 Wiktor Kuźniewski
24 - #101 Dariusz Kołodziejak
25 - #262 Mathijas Beerkens
26 - #31 Dariusz Piątek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jacek Lonka
1
1:28.472
15:40:20.450
2
1:47.595
56.2
3:16.067
15:42:08.045
+0.513
1:47.082
3
1:47.714
56.1
5:03.781
15:43:55.759
+0.837
1:46.877
4
1:51.490
54.2
6:55.271
15:45:47.249
+3.587
1:47.903
5
1:51.112
54.4
8:46.383
15:47:38.361
+0.797
1:50.315
6
1:52.380
53.8
10:38.763
15:49:30.741
+3.970
1:48.410
7
1:50.370
54.8
12:29.133
15:51:21.111
-2.656
1:53.026
8
1:51.850
54.1
14:20.983
15:53:12.961
-0.019
1:51.869
9
1:56.335
52.0
16:17.318
15:55:09.296
+4.803
1:51.532
10
1:54.839
52.7
18:12.157
15:57:04.135
+2.821
1:52.018
11
1:54.184
53.0
20:06.341
15:58:58.319
-6.448
2:00.632