MX2 - Trening kwalifikacyjny

2009 | Motocross | Puchar Polski

Puchar Polski V Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Rzeszów, 12 lipca 2009
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

700

Paweł Nowicki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:06.930

8

2

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:07.348

5

3

231

Patryk Kwaśny

LKS Jastrząb Lipno

KTM

8

2:07.357

1

4

250

Vadim Galiash

Ukraina

9

2:08.792

4

5

233

Andriej Butenko

Ukraina

6

2:08.881

5

6

503

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:08.958

6

7

221

Oskar Barański

NZ

Kawasaki

8

2:10.275

2

8

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

2:12.734

5

9

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:13.212

7

10

148

Tomasz Pacyga

K-MTR Osielec

Honda

6

2:13.888

6

11

222

Juri Naumchyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:13.906

5

12

196

Luis Carstens

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:19.407

2

13

164

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

8

2:19.566

5

14

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

7

2:19.847

6

15

86

Przemysław Purcha

RKM Raptor

7

2:20.060

4

16

64

Rafał Karcz

RKM Raptor

Honda

6

2:20.068

3

17

291

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

7

2:20.538

7

18

162

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

7

2:20.817

4

19

35

Piotr Wojtyło

Crosteam Zielona Góra

Honda

7

2:21.441

7

20

168

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

Honda

8

2:21.606

6

21

172

Adrian Puc

RKM Raptor

6

2:23.358

6

22

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

KTM

6

2:23.559

4

23

94

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

8

2:23.743

3

24

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:24.244

2

25

199

Jan Folga

7

2:25.030

5

26

73

Piotr Marczydło

RKM Raptor

7

2:26.049

7

27

144

Tomasz Basiak

NZ

3

2:26.495

3

28

67

Andrzej Marczydło

RKM Raptor

6

2:29.758

3

29

204

Robert Szymański

NZ

Yamaha

8

2:30.008

8

30

177

Jakub Kucharski

SMK Krzeniów

6

2:30.048

6

31

189

Jakub Gil

NZ

7

2:32.520

5

32

80

Łukasz Adamski

NZ

6

2:33.520

2

33

154

Maciej Romanowski

NZ

8

2:35.330

8

34

188

Andrzej Łazarczyk

SMK Krzeniów

6

2:43.306

6

35

191

Andrzej Ogonowski

6

2:50.954

3

36

174

Adrian Zimny

RKM Raptor

Yamaha

5

2:58.235

2