Otwarta - Wyścig pierwszy

2010 | Cross Country | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Wałbrzych, 2 października 2010
Waldemar Iracki
Andrzej Nalepka
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

233

Damian Kurowski

NZ

11

1:37:37.827

25

2

264

Przemysław Marszałek

Yamaha

11

1:38:17.689

22

3

315

Robert Soćko

Siedlęcin

KTM

10

1:33:38.136

20

4

229

Piotr Nowicki

10

1:36:03.486

18

5

253

Jarosław Michalec

NZ

10

1:36:19.225

16

6

4

Bartłomiej Tabin

CSM Hałda

KTM

10

1:36:23.677

15

7

267

Sebastian Borowski

NZ

10

1:37:37.758

14

8

265

Patryk Dziasek

10

1:38:38.225

13

9

256

Łukasz Tłusty

KTM

10

1:39:18.224

12

10

172

Tomasz Niezgoda

MKCM KAMIENNA GÓRA

Honda

9

1:30:07.821

11

11

254

Zbigniew Mitręga

NZ

9

1:30:58.424

10

12

14

Tomasz Filip

Siedlęcin

Honda

9

1:31:06.117

9

13

257

Mateusz Bojda

NZ

9

1:32:25.403

8

14

16

Marcin Joniak

NZ

9

1:32:27.543

7

15

17

Marek Chodzicki

Siedlęcin

9

1:32:38.650

6

16

7

Artur Borucki

CSM Hałda

9

1:32:41.885

5

17

251

Marcin Malinowski

NZ

9

1:33:02.804

4

18

85

Rafał Boroń

NZ

KTM

9

1:33:07.283

3

19

255

Hubert Mitręga

NZ

9

1:33:10.050

2

20

236

Piotr Kamiński

A. Wielkopolski

9

1:33:32.131

1

21

84

Paweł Domagalski

9

1:33:47.008

22

176

Marcin Sromek

MKCM KAMIENNA GÓRA

KTM

9

1:35:02.757

23

165

Krzysztof Zając

NZ

9

1:35:04.823

24

12

Marek Walkowiak

Honda

9

1:35:34.719

25

242

Marcin Szewczyk

NZ

9

1:36:07.987

26

263

Mateusz Rzepka

TMSM Sparta Wrocław

9

1:36:21.581

27

238

Maciej Dobrowolski

NZ

KTM

9

1:37:59.937

28

22

Dariusz Nalewajek

KTM

9

1:38:16.538

29

142

Łukasz Wójcik

CSM Hałda

9

1:38:46.590

30

234

Rafał Kurowski

NZ

9

1:40:09.680

31

5

Patryk Żydak

CSM Hałda

Kawasaki

8

1:30:07.264

32

258

Miłosz Kwiatkowski

NZ

8

1:30:22.791

33

248

Cyprian Moskwa

NZ

8

1:31:28.644

34

247

Adam Nowicki

NZ

8

1:32:31.947

35

243

Tomasz Kotula

A. Wielkopolski

8

1:32:39.437

36

77

Mariusz Kruczek

CSM Hałda

KTM

8

1:32:40.731

37

244

Marcin Urbanowski

NZ

8

1:33:07.938

38

24

Tomasz Gawron

Cross ATV Piła

8

1:33:17.976

39

266

Bartosz Małek

8

1:33:18.746

40

177

Daniel Schulz

PSM OFF ROAD Białystok

8

1:33:53.075

41

38

Radosław Boroń

NZ

KTM

8

1:34:30.444

42

249

Krzysztof Pawlaczek

NZ

8

1:35:37.457

43

75

Marcin Cmok

8

1:35:40.151

44

218

Radosław Stochmal

MKCM KAMIENNA GÓRA

8

1:40:20.509

45

268

Marek Borowski

NZ

7

1:19:10.091

46

166

Piotr Zając

CSM Hałda

Suzuki

7

1:30:48.977

47

228

Robert Gniot

Yamaha

7

1:31:05.556

48

69

Rafał Gogolewski

NZ

7

1:31:45.541

49

259

Paweł Stachoń

7

1:32:42.180

50

241

Michał Dobrowolski

NZ

6

1:06:57.593

51

240

Marcin Brzostowski

NZ

6

1:31:00.111

52

113

Tomasz Bilik

6

1:40:58.922

53

185

Łukasz Marchewa

5

1:31:37.263

54

225

Konrad Janczar

5

1:33:54.370

55

216

Dariusz Rosiński

5

1:35:42.059

56

246

Szymon Jagielski

NZ

5

1:40:08.776

57

222

Jan Oprządek

NZ

5

1:40:55.629

58

252

Rafał Troszok

NZ

4

38:56.541

59

239

Kamil Korkuz

KTM

4

1:06:34.572

60

250

Mariusz Żółkiewski

NZ

4

1:28:14.014