E2/E3 - Wyścig pierwszy

2010 | Cross Country | Puchar Dolnego Śląska

Puchar Dolnego Śląska VII Runda - Wałbrzych, 2 października 2010
Waldemar Iracki
Andrzej Nalepka
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

233

Damian Kurowski

NZ

11

1:37:37.827

25

2

264

Przemysław Marszałek

Yamaha

11

1:38:17.689

+39.862

22

3

315

Robert Soćko

Siedlęcin

KTM

10

1:33:38.136

+1 okr.

20

4

253

Jarosław Michalec

NZ

10

1:36:19.225

+1 okr.

18

5

4

Bartłomiej Tabin

CSM Hałda

KTM

10

1:36:23.677

+1 okr.

16

6

267

Sebastian Borowski

NZ

10

1:37:37.758

+1 okr.

15

7

256

Łukasz Tłusty

KTM

10

1:39:18.224

+1 okr.

14

8

172

Tomasz Niezgoda

MKCM KAMIENNA GÓRA

Honda

9

1:30:07.821

+2 okr.

13

9

254

Zbigniew Mitręga

NZ

9

1:30:58.424

+2 okr.

12

10

17

Marek Chodzicki

Siedlęcin

9

1:32:38.650

+2 okr.

11

11

7

Artur Borucki

CSM Hałda

9

1:32:41.885

+2 okr.

10

12

251

Marcin Malinowski

NZ

9

1:33:02.804

+2 okr.

9

13

85

Rafał Boroń

NZ

KTM

9

1:33:07.283

+2 okr.

8

14

255

Hubert Mitręga

NZ

9

1:33:10.050

+2 okr.

7

15

176

Marcin Sromek

MKCM KAMIENNA GÓRA

KTM

9

1:35:02.757

+2 okr.

6

16

165

Krzysztof Zając

NZ

9

1:35:04.823

+2 okr.

5

17

12

Marek Walkowiak

Honda

9

1:35:34.719

+2 okr.

4

18

242

Marcin Szewczyk

NZ

9

1:36:07.987

+2 okr.

3

19

263

Mateusz Rzepka

TMSM Sparta Wrocław

9

1:36:21.581

+2 okr.

2

20

22

Dariusz Nalewajek

KTM

9

1:38:16.538

+2 okr.

1

21

142

Łukasz Wójcik

CSM Hałda

9

1:38:46.590

+2 okr.

22

258

Miłosz Kwiatkowski

NZ

8

1:30:22.791

+3 okr.

23

247

Adam Nowicki

NZ

8

1:32:31.947

+3 okr.

24

243

Tomasz Kotula

A. Wielkopolski

8

1:32:39.437

+3 okr.

25

244

Marcin Urbanowski

NZ

8

1:33:07.938

+3 okr.

26

38

Radosław Boroń

NZ

KTM

8

1:34:30.444

+3 okr.

27

249

Krzysztof Pawlaczek

NZ

8

1:35:37.457

+3 okr.

28

268

Marek Borowski

NZ

7

1:19:10.091

+4 okr.

29

240

Marcin Brzostowski

NZ

6

1:31:00.111

+5 okr.

30

185

Łukasz Marchewa

5

1:31:37.263

+6 okr.

31

225

Konrad Janczar

5

1:33:54.370

+6 okr.

32

216

Dariusz Rosiński

5

1:35:42.059

+6 okr.

33

246

Szymon Jagielski

NZ

5

1:40:08.776

+6 okr.

34

222

Jan Oprządek

NZ

5

1:40:55.629

+6 okr.

35

252

Rafał Troszok

NZ

4

38:56.541

+7 okr.

36

250

Mariusz Żółkiewski

NZ

4

1:28:14.014

+7 okr.