E1 - Wyścig pierwszy

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski I i II Runda - Łubienica, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2.

Mariusz Wójcik

Motosport Castrol Team Toruń

11

1:33:47.122

25

2

94

Radosław Boczek

RTM Radom

11

1:34:14.764

22

3

11

Sebastian Kałużny

HAWI Racing Team

11

1:35:00.820

20

4

92

Zbigniew Puchała

KKM Wena Kielce

Yamaha

11

1:35:29.075

18

5

10...

Paweł Szydłowski

NZ

11

1:36:00.686

16

6

114.

Michał Pyzowski

AMK Gorce Nowy Targ

11

1:36:04.723

15

7

111.

Zbigniew Cieślik

NZ

11

1:36:14.323

14

8

117

Sławomir Jabłoński

KM MX Chotomów

11

1:37:04.956

13

9

613

Robert Judycki

TM Cross ATV Piła

11

1:37:21.741

12

10

222

Przemysław Szymański

NZ

Suzuki

11

1:37:45.879

11

11

250

Grzegorz Michułka

HAWI Racing Team

11

1:38:07.079

10

12

225

Paweł Puciołowski

PSM OFF ROAD Białystok

11

1:38:12.154

9

13

241

Tomasz Krawczyk

BKM Bielsko-Biała

KTM

11

1:38:35.401

8

14

44

Karol Bakun

A. Polski

Yamaha

11

1:38:57.475

7

15

336

Sebastian Romanowski

NZ

11

1:39:44.799

6

16

13.

Sebastian Kuncicki

MTP Prabuty

10

1:30:15.370

5

17

226

Damian Dąbrowski

NKM Siemiatycze

10

1:30:58.867

4

18

223.

Wojciech Mleczek

A. Polski

10

1:31:14.768

3

19

96b

Michał Walazek

KKM Wena Kielce

Husqvarna

10

1:31:26.774

2

20

33.

Adrian Prusinowski

NKM Siemiatycze

10

1:31:59.945

1

21

777

Mariusz Krzywiel

MK Lidzbark Warmiński

Honda

10

1:32:23.374

22

193

Luigi Saladini

SKM Szarak Sochaczew

Honda

10

1:32:51.317

23

97

Paweł Magda

NZ

10

1:32:57.262

24

979

Tomasz Wasilewski

CKM Cieszyn

10

1:33:21.094

25

57

Piotr Świtek

A. Polski

10

1:33:36.568

26

46.

Filip Stankiewicz

A. Polski

10

1:33:49.433

27

270

Andrzej Segin

CKM Cieszyn

10

1:34:07.151

28

249

Michał Smoleński

NZ

10

1:34:29.106

29

205

Adam Tumiel

PSM OFF ROAD Białystok

10

1:34:38.099

30

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

10

1:34:45.340

31

73a

Jarosław Ginter

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

10

1:34:46.062

32

369

Marek Wrzeszcz

NKM Siemiatycze

10

1:35:19.440

33

112

Marcin Lamowski

NZ

10

1:35:52.746

34

34

Jerzy Klimaszewski

A. Polski

10

1:38:28.899

35

65.

Andrzej Wójcikiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

9

1:24:09.394

36

24

Marcin Stuszewski

A. Polski

9

1:27:58.948

37

63

Mirosław Pleskot

GKM Grodzisk

Yamaha

9

1:30:00.899

38

417

Piotr Kolonkowski

KM TNT Łomianki

9

1:30:25.150

39

199b

Jan Kaszuba

A. Polski

9

1:31:42.523

40

179

Maciej Wojcieszek

A. Polski

9

1:32:25.127

41

217

Michał Dominiak

GAMK Gdańsk

Honda

9

1:32:37.409

42

5

Przemysław Dołęgowski

MTP Prabuty

9

1:35:48.598

43

38

Daniel Lasoń

NKM Siemiatycze

8

1:30:14.386

44

25

Piotr Stuszewski

A. Polski

8

1:30:17.169

45

787

Marcin Węglarz

NZ

8

1:30:25.707

46

15

Robert Mosek

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

8

1:31:10.350

47

136

Vladimir Omelhenko

NZ

8

1:31:24.953

48

84

Bartosz Czeszejko

NZ

8

1:31:46.742

49

104.

Mateusz Guzek

NZ

8

1:33:21.371

50

176

Grzegorz Trepka

NZ

8

1:35:28.425

51

71

Piotr Rykowski

TKM Polska

8

1:35:37.497

52

235

Sławomir Łaski

NZ

7

1:29:40.760

53

72

Dariusz Szymczyk

KM Wisła Chełmno

7

1:33:06.970

54

696

Radosław Popiołek

A. Polski

7

1:34:22.595

55

269

Grzegorz Pugacewicz

NKM Siemiatycze

7

1:34:32.853

NK

157

Kamil Lewandowski

MTP Prabuty

5

48:54.141

NK

10.

Artur Papaj

NZ

5

1:36:42.570

NK

181

Adrian Bemben

CKM Cieszyn

4

41:44.023

NK

255.

Mariusz Milczarski

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

4

58:08.445

NK

17

Leszek Drogosz

NZ

3

50:46.568

NK

27

Robert Klimaszewski

A. Polski

3

1:06:47.585

NK

527

Radosław Rybak

NZ

2

22:18.995

NK

69.

Maciej Żurkowski

A. Polski

2

30:43.403

NK

37

Paweł Warszycki

NKM Siemiatycze

1

16:00.613

NK

18.

Piotr Jaszewski

NZ

1

23:25.879