E2/E3 - Wyścig drugi

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski I i II Runda - Łubienica, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

330

Andrzej Gruntowski

HAWI Racing Team

KTM

14

1:35:51.945

25

2

47

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

13

1:30:33.707

+1 okr.

22

3

300

Dawid Hankus

CKM Cieszyn

13

1:30:46.750

+1 okr.

20

4

2

Mariusz Czachor

TKM Polska

13

1:32:29.046

+1 okr.

18

5

173

Wojciech Dumke

TM Cross ATV Piła

13

1:35:47.756

+1 okr.

16

6

323

Maciej Kania

CKM Cieszyn

13

1:36:38.016

+1 okr.

15

7

332

Andrzej Seremet

HAWI Racing Team

KTM

12

1:30:03.881

+2 okr.

14

8

312

Leszek Gałązka

NZ

Yamaha

12

1:30:37.846

+2 okr.

13

9

303

Adam Konarski

NKM Siemiatycze

12

1:30:43.888

+2 okr.

12

10

353

Maciej Juraszek

CKM Cieszyn

12

1:31:01.611

+2 okr.

11

11

91

Dariusz Strzelecki

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

12

1:31:35.967

+2 okr.

10

12

100

Krzysztof Teodoru

Enduro Team Centrum Łódź

Yamaha

12

1:31:39.234

+2 okr.

9

13

537

Mateusz Psiuk

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

12

1:32:20.170

+2 okr.

8

14

212

Karol Olszewski

NKM Siemiatycze

12

1:32:34.233

+2 okr.

7

15

57..

Roman Kapela

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

12

1:32:40.928

+2 okr.

6

16

239

Paweł Laszuk

Motosport Castrol Team Toruń

12

1:32:46.996

+2 okr.

5

17

172

Mikołaj Majewski

NZ

12

1:33:51.312

+2 okr.

4

18

30.

Marcin Popiołek

TM Cross ATV Piła

12

1:34:12.921

+2 okr.

3

19

223

Bartosz Wasiak

Enduro Team Centrum Łódź

12

1:34:16.994

+2 okr.

2

20

525

Zbigniew Gill-Kwaśniewski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

12

1:34:53.946

+2 okr.

1

21

535

Krzysztof Ugniewski

NKM Siemiatycze

12

1:35:49.673

+2 okr.

22

224

Robert Dolniak

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

12

1:36:00.638

+2 okr.

23

93

Michał Romaniec

KKM Wena Kielce

Yamaha

12

1:37:12.303

+2 okr.

24

336.

Marcin Symowanek

CKM Cieszyn

12

1:37:26.185

+2 okr.

25

13...

Wojciech Mańczak

A. Wielkopolski

11

1:30:18.503

+3 okr.

26

35

Paweł Rubisz

SMK Krzeniów

11

1:30:24.105

+3 okr.

27

522

Marcin Gutowski

NKM Siemiatycze

KTM

11

1:30:29.205

+3 okr.

28

274

Sławomir Ratkowski

KM Wisła Chełmno

11

1:30:49.786

+3 okr.

29

255

Dariusz Piotrowski

KM Wisła Chełmno

11

1:31:21.715

+3 okr.

30

219

Michał Demczuk

NZ

Husqvarna

11

1:32:59.562

+3 okr.

31

71..

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

Honda

11

1:38:34.905

+3 okr.

32

328

Piotr Moskalewicz

NZ

11

1:38:45.329

+3 okr.

33

484

Bartosz Jaskólski

A. Polski

10

1:30:28.714

+4 okr.

34

9

Marcin Królikowski

NZ

10

1:32:46.622

+4 okr.

35

250b

Jakub Sztyber

NKM Siemiatycze

10

1:34:47.684

+4 okr.

36

76

Krzysztof Skiera

LKT Wyczół Gościeradz

9

1:35:49.340

+5 okr.

37

33..

Piotr Kuśmierzak

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

8

1:06:20.557

+6 okr.

38

520

Bartosz Wiśniowski

NZ

8

1:19:23.671

+6 okr.

NK

401

Adam Chaciński

A. Polski

6

48:12.645

+8 okr.

NK

89.

Piotr Senderowicz

A. Polski

5

56:57.100

+9 okr.

NK

555

Maciej Gąsior

NZ

1

1:27:58.226

+13 okr.