E2/E3 - Wyścig pierwszy

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski I i II Runda - Łubienica, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

330

Andrzej Gruntowski

HAWI Racing Team

KTM

12

1:36:09.193

25

2

47

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warmiński

12

1:37:04.844

22

3

173

Wojciech Dumke

TM Cross ATV Piła

12

1:38:03.196

20

4

2

Mariusz Czachor

TKM Polska

11

1:30:01.255

18

5

332

Andrzej Seremet

HAWI Racing Team

KTM

11

1:30:39.068

16

6

130

Dariusz Małkiewicz

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

11

1:31:30.420

15

7

5.

Paweł Karliński

NKM Siemiatycze

Honda

11

1:32:02.420

14

8

303

Adam Konarski

NKM Siemiatycze

11

1:32:39.567

13

9

199

Marek Augustyniak

NZ

11

1:35:10.761

12

10

777.

Dominik Asłan

NKM Siemiatycze

KTM

11

1:37:44.517

11

11

13...

Wojciech Mańczak

A. Wielkopolski

11

1:38:12.837

10

12

537

Mateusz Psiuk

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

11

1:38:22.981

9

13

93

Michał Romaniec

KKM Wena Kielce

Yamaha

11

1:38:49.326

8

14

100

Krzysztof Teodoru

Enduro Team Centrum Łódź

Yamaha

10

1:30:03.066

7

15

223

Bartosz Wasiak

Enduro Team Centrum Łódź

10

1:30:21.918

6

16

57..

Roman Kapela

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

10

1:30:42.694

5

17

239

Paweł Laszuk

Motosport Castrol Team Toruń

10

1:30:52.681

4

18

353

Maciej Juraszek

CKM Cieszyn

10

1:30:57.708

3

19

535

Krzysztof Ugniewski

NKM Siemiatycze

10

1:31:17.671

2

20

91

Dariusz Strzelecki

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

10

1:31:48.784

1

21

525

Zbigniew Gill-Kwaśniewski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

10

1:32:11.065

22

212

Karol Olszewski

NKM Siemiatycze

10

1:32:50.364

23

16

Mariusz Bielak

AMK Drwęca Ostróda

10

1:32:59.026

24

312

Leszek Gałązka

NZ

Yamaha

10

1:33:04.598

25

163

Michał Klonowski

GKM Grodzisk

KTM

10

1:33:09.847

26

336.

Marcin Symowanek

CKM Cieszyn

10

1:34:37.405

27

224

Robert Dolniak

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

10

1:34:41.552

28

219

Michał Demczuk

NZ

Husqvarna

10

1:35:58.616

29

401

Adam Chaciński

A. Polski

10

1:37:51.294

30

255

Dariusz Piotrowski

KM Wisła Chełmno

10

1:39:44.220

31

33..

Piotr Kuśmierzak

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

10

1:39:50.094

32

104

Mariusz Kubat

MKS TRYB Częstochowa

9

1:12:48.687

33

291

Rafał Tomaszewski

RTM Radom

9

1:29:01.886

34

35

Paweł Rubisz

SMK Krzeniów

9

1:30:50.825

35

290

Tomasz Kucharczyk

RTM Radom

9

1:31:06.270

36

30.

Marcin Popiołek

TM Cross ATV Piła

9

1:31:48.421

37

172

Mikołaj Majewski

NZ

9

1:32:08.825

38

71..

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

Honda

9

1:32:34.761

39

131.

Łukasz Filipek

NZ

Husqvarna

9

1:35:09.019

40

274

Sławomir Ratkowski

KM Wisła Chełmno

9

1:35:41.427

41

522

Marcin Gutowski

NKM Siemiatycze

KTM

9

1:36:05.780

42

250b

Jakub Sztyber

NKM Siemiatycze

9

1:36:45.095

43

484

Bartosz Jaskólski

A. Polski

9

1:40:44.985

44

666

Rafał Retmaniak

NZ

8

1:32:50.000

45

22

Tomasz Kukiełka

NZ

8

1:34:01.338

46

23

Filip Szpakowski

NZ

8

1:35:03.331

47

31

Rafał Zalewski

NZ

8

1:36:27.708

48

33

Michał Repp

NKM Siemiatycze

7

1:36:34.414

49

21

Piotr Krawiec

A. Wielkopolski

7

1:40:26.529

50

89.

Piotr Senderowicz

A. Polski

6

1:21:28.088

51

76

Krzysztof Skiera

LKT Wyczół Gościeradz

6

1:32:49.883

NK

323

Maciej Kania

CKM Cieszyn

4

32:32.182

NK

225.

Marcin Świerczyński

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

4

43:26.805

NK

87

Maciej Łojewski

NZ

4

1:14:33.499

NK

24...

Dawid Kacprzyk

NZ

3

33:58.510

NK

555

Maciej Gąsior

NZ

3

1:19:50.275

NK

300

Dawid Hankus

CKM Cieszyn

2

14:54.939

NK

619

Łukasz Wójcik

CSM Hałda

2

56:12.705

NK

282

Jacek Błaszczuk

Enduro Team Centrum Łódź

Husqvarna

1

9:27.174