Quad 2K - Wyścig pierwszy

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski I i II Runda - Łubienica, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

592

Dawid Hoffman

PSC ATV Polska

12

1:36:01.657

25

2

565

Kacper Bartczak

TM Cross ATV Piła

12

1:37:35.657

+1:34.000

22

3

525

Ryszard Ryziński

NKM Siemiatycze

Suzuki

12

1:37:40.005

+1:38.348

20

4

526

Paweł Karpowicz

Motoklub Oborniki

KTM

11

1:31:56.070

+1 okr.

18

5

594

Robert Kaszuba

PSM OFF ROAD Białystok

Suzuki

11

1:32:35.051

+1 okr.

16

6

508

Tomasz Foltyn

MK Unia Poznań

Honda

11

1:32:43.347

+1 okr.

15

7

599

Tomasz Nowak

PSC ATV Polska

Suzuki

11

1:35:06.363

+1 okr.

14

8

17

Zbigniew Zych

NZ

11

1:35:10.464

+1 okr.

13

9

595.

Patryk Kucharewicz

PSM OFF ROAD Białystok

11

1:35:11.823

+1 okr.

12

10

551

Rafał Grzybowski

GKM Bałtyk Gdynia

11

1:35:20.890

+1 okr.

11

11

520

Arkadiusz Tuz

ATV Kielce

11

1:36:07.591

+1 okr.

10

12

535

Artur Mulawa

PSM OFF ROAD Białystok

Suzuki

11

1:36:11.214

+1 okr.

9

13

515

Michał Nogaj

ATV Kielce

Suzuki

11

1:36:36.261

+1 okr.

8

14

511

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

11

1:36:59.667

+1 okr.

7

15

532

Rafał Osuch

NZ

11

1:37:02.450

+1 okr.

6

16

548

Dawid Popławski

PSC ATV Polska

Suzuki

11

1:37:41.574

+1 okr.

5

17

531

Janusz Wyszyński

MK Olsztyn

11

1:37:42.942

+1 okr.

4

18

588

Błażej Kępka

NZ

11

1:37:43.152

+1 okr.

3

19

533

Marcin Gołąbek

ATV Kielce

11

1:38:29.105

+1 okr.

2

20

542

Sławomir Rurek

TM Cross ATV Piła

10

1:30:34.259

+2 okr.

1

21

502

Wojciech Matuszewski

TM Cross ATV Piła

10

1:30:46.212

+2 okr.

22

513

Przemysław Dąbek

NZ

10

1:32:11.495

+2 okr.

23

595

Stanisław Sobiesiak

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

10

1:32:12.707

+2 okr.

24

503

Łukasz Frankowski

NZ

10

1:32:15.993

+2 okr.

25

567

Adam Kantonowski

NZ

10

1:32:26.324

+2 okr.

26

540

Aleksander Jankowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

10

1:32:51.477

+2 okr.

27

241

Jakub Ziemiecki

NZ

10

1:32:58.305

+2 okr.

28

530

Sławomir Jankowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

10

1:33:31.250

+2 okr.

29

510

Michał Wyszomirski

A. Polski

10

1:34:07.484

+2 okr.

30

518

Artur Karpński

RKM "Raptor"

10

1:35:54.390

+2 okr.

31

593

Piotr Serbista

PSM OFF ROAD Białystok

Suzuki

10

1:36:20.337

+2 okr.

32

582

Łukasz Samborski

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

10

1:36:57.871

+2 okr.

33

529

Mateusz Wyrwał

NZ

10

1:37:37.383

+2 okr.

34

514

Marcin Bartosiewicz

PSC ATV Polska

Yamaha

10

1:37:39.272

+2 okr.

35

512

Michał Siekierski

SKM Szarak Sochaczew

10

1:38:32.545

+2 okr.

36

568

Maciej Bodanko

PSC ATV Polska

Suzuki

10

1:38:37.575

+2 okr.

37

589

Sławomir Raflik

Motoklub Oborniki

9

1:30:14.548

+3 okr.

38

507

Bartosz Foltyn

MK Unia Poznań

Honda

9

1:35:04.259

+3 okr.

39

519

Maciek Konikowski

NZ

9

1:38:22.637

+3 okr.

40

577

Krzysztof Beszterda

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

1:33:46.172

+4 okr.

41

522

Marek Bręczkowski

NZ

7

1:08:16.644

+5 okr.

42

509

Paweł Drużba

NZ

7

1:30:27.207

+5 okr.

43

569

Michał Jureczko

PSC ATV Polska

Yamaha

7

1:36:07.359

+5 okr.

44

541

Marcin Nawrot

ATV Kielce

6

54:25.141

+6 okr.

45

581

Jarosław Zębrzuski

GAMK Gdańsk

Yamaha

6

56:49.299

+6 okr.

46

521

Rafał Czarnecki

NZ

6

1:04:31.998

+6 okr.

NK

43

Jan Kisiel

NZ

5

47:44.082

+7 okr.

NK

556

Michał Okwit

PSC ATV Polska

Yamaha

4

1:05:45.379

+8 okr.

NK

572

Jakub Sencak

NZ

2

45:15.288

+10 okr.

NK

42

Aleksander Zamana

NZ

1

12:10.853

+11 okr.

NK

544

Dariusz Popławski

PSC ATV Polska

Suzuki

1

14:19.382

+11 okr.

NK

590

Piotr Szczech

NZ

Suzuki

1

15:14.797

+11 okr.