Weteran - Wyścig drugi

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski I i II Runda - Łubienica, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

151

Tomas Kodym

SKM Szarak Sochaczew

13

1:35:04.460

25

2

99.

Grzegorz Chorodyński

KKM Wena Kielce

Yamaha

12

1:31:41.075

+1 okr.

22

3

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

12

1:32:30.242

+1 okr.

20

4

615

Marcin Tynowski

RTM Radom

12

1:32:52.739

+1 okr.

18

5

10

Adam Olczak

A. Polski

12

1:34:20.147

+1 okr.

16

6

45

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

1:36:04.125

+1 okr.

15

7

4.

Robert Kaniewski

GKM Grodzisk

12

1:36:25.791

+1 okr.

14

8

97..

Piotr Uczniak

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

11

1:29:16.284

+2 okr.

13

9

299.

Paweł Pietraszewski

NKM Siemiatycze

Yamaha

11

1:32:39.486

+2 okr.

12

10

98

Robert Kasza

KKM Wena Kielce

Yamaha

11

1:34:05.999

+2 okr.

11

11

101

Dariusz Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

11

1:35:49.718

+2 okr.

10

12

398

Wojciech Przytuła

A. Polski

11

1:35:51.001

+2 okr.

9

13

95...

Robert Wójcik

KKM Wena Kielce

GASGAS

11

1:36:04.798

+2 okr.

8

14

2..

Wiesław Płoszaj

NZ

11

1:36:25.767

+2 okr.

7

15

13

Jarosław Cisak

A. Polski

Suzuki

11

1:37:46.060

+2 okr.

6

16

18...

Bartosz Wiśniewski

NZ

10

1:30:28.013

+3 okr.

5

17

139

Piotr Santus

NZ

10

1:32:52.094

+3 okr.

4

18

69..

Robert Łada

A. Bydgoski

KTM

10

1:33:19.043

+3 okr.

3

19

835

Andrzej Goleń

GKM Bałtyk Gdynia

Honda

10

1:35:01.023

+3 okr.

2

20

811

Paweł Kądziela

NKM Siemiatycze

10

1:37:55.032

+3 okr.

1

21

91.

Sławomir Pawłowski

KKM Wena Kielce

10

1:38:40.864

+3 okr.

22

399

Marek Zaniewicz

A. Polski

9

1:35:35.086

+4 okr.

23

294

Marek Król

CKM Cieszyn

Husqvarna

9

1:36:03.896

+4 okr.

24

380

Andrzej Hawryluk

HAWI Racing Team

8

1:20:50.126

+5 okr.

25

66

Waldemar Tarka

KM Quercus Romanówka

Honda

8

1:36:09.779

+5 okr.

26

321

Krzysztof Popko

MKM Białystok

7

57:52.512

+6 okr.

27

96

Hubert Barszczewski

KM TNT Łomianki

Kawasaki

7

1:30:55.129

+6 okr.