Weteran - Wyścig pierwszy

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski I i II Runda - Łubienica, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

151

Tomas Kodym

SKM Szarak Sochaczew

11

1:33:53.661

25

2

99.

Grzegorz Chorodyński

KKM Wena Kielce

Yamaha

11

1:36:21.868

+2:28.207

22

3

615

Marcin Tynowski

RTM Radom

11

1:38:14.453

+4:20.792

20

4

10

Adam Olczak

A. Polski

10

1:32:18.650

+1 okr.

18

5

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

10

1:33:02.317

+1 okr.

16

6

98

Robert Kasza

KKM Wena Kielce

Yamaha

10

1:35:20.987

+1 okr.

15

7

4.

Robert Kaniewski

GKM Grodzisk

10

1:36:07.652

+1 okr.

14

8

45

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

10

1:36:20.511

+1 okr.

13

9

85

Zbigniew Konopiński

A. Polski

10

1:36:41.146

+1 okr.

12

10

726

Przemysław Sobotowski

NKM Siemiatycze

Yamaha

10

1:36:48.443

+1 okr.

11

11

299.

Paweł Pietraszewski

NKM Siemiatycze

Yamaha

10

1:37:48.876

+1 okr.

10

12

398

Wojciech Przytuła

A. Polski

10

1:38:05.115

+1 okr.

9

13

321

Krzysztof Popko

MKM Białystok

9

1:30:06.807

+2 okr.

8

14

13

Jarosław Cisak

A. Polski

Suzuki

9

1:31:55.915

+2 okr.

7

15

32

Arkadiusz Krężlewicz

NZ

9

1:32:09.503

+2 okr.

6

16

2..

Wiesław Płoszaj

NZ

9

1:33:15.469

+2 okr.

5

17

95...

Robert Wójcik

KKM Wena Kielce

GASGAS

9

1:34:38.582

+2 okr.

4

18

18

Bartosz Wiśniewski

NZ

9

1:35:50.670

+2 okr.

3

19

101

Dariusz Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

9

1:36:45.360

+2 okr.

2

20

139

Piotr Santus

NZ

9

1:37:42.051

+2 okr.

1

21

399

Marek Zaniewicz

A. Polski

9

1:41:57.552

+2 okr.

22

97..

Piotr Uczniak

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:31:22.250

+3 okr.

23

96

Hubert Barszczewski

KM TNT Łomianki

Kawasaki

8

1:31:33.925

+3 okr.

24

380

Andrzej Hawryluk

HAWI Racing Team

8

1:32:57.635

+3 okr.

25

91.

Sławomir Pawłowski

KKM Wena Kielce

8

1:33:47.449

+3 okr.

26

835

Andrzej Goleń

GKM Bałtyk Gdynia

Honda

7

1:19:11.391

+4 okr.

27

69..

Robert Łada

A. Bydgoski

KTM

7

1:33:29.434

+4 okr.

28

294

Marek Król

CKM Cieszyn

Husqvarna

6

1:29:19.714

+5 okr.

NK

1

Jeremiasz Mondecki

NZ

5

47:22.151

+6 okr.

NK

811

Paweł Kądziela

NKM Siemiatycze

5

1:10:40.302

+6 okr.

NK

171

Piotr Brocki

A. Polski

5

1:41:07.706

+6 okr.

NK

31.

Grzegorz Skibiński

NZ

3

55:53.804

+8 okr.

NK

66

Waldemar Tarka

KM Quercus Romanówka

Honda

1

24:43.648

+10 okr.

NK

196

Sylwester Turlej

A. Polski

1

36:17.190

+10 okr.