E1 - Wyścig pierwszy

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski IV i V Runda - Chełmno, 2 maja 2010
Marek Kopczyński
Władysław Knap
GROS
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

111.

Zbigniew Cieślik

NZ

10

1:37:23.053

25

2

222

Przemysław Szymański

NZ

Suzuki

10

1:38:56.667

+1:33.614

22

3

11

Sebastian Kałużny

HAWI Racing Team

10

1:39:42.657

+2:19.604

20

4

777

Mariusz Krzywiel

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

9

1:30:08.621

+1 okr.

18

5

44

Karol Bakun

A. Polski

Yamaha

9

1:31:22.721

+1 okr.

16

6

10...

Paweł Szydłowski

NZ

9

1:31:48.729

+1 okr.

15

7

249

Michał Smoleński

NZ

9

1:32:20.233

+1 okr.

14

8

336

Sebastian Romanowski

NZ

9

1:32:35.401

+1 okr.

13

9

22

Jeremiasz Mandecki

KKM Kwidzyn

9

1:33:18.717

+1 okr.

12

10

101

Piotr Skłodowski

KM Quercus Romanówka

9

1:33:19.715

+1 okr.

11

11

250

Grzegorz Michułka

HAWI Racing Team

9

1:33:33.959

+1 okr.

10

12

200

Krzysztof Kulesza

NZ

9

1:33:54.745

+1 okr.

9

13

292

Tomasz Walendowicz

NKM Siemiatycze

9

1:33:59.815

+1 okr.

8

14

223.

Wojciech Mleczek

A. Polski

9

1:34:08.855

+1 okr.

7

15

157

Kamil Lewandowski

MTP Prabuty

9

1:34:36.989

+1 okr.

6

16

613

Robert Judycki

TM Cross ATV Piła

9

1:35:05.216

+1 okr.

5

17

23

Paweł Czeszejko

KKM Kwidzyn

9

1:35:31.653

+1 okr.

4

18

335

Marek Kurmin

NKM Siemiatycze

9

1:36:02.294

+1 okr.

3

19

193

Luigi Saladini

SKM Szarak Sochaczew

Honda

9

1:36:53.488

+1 okr.

2

20

270

Andrzej Segin

CKM Cieszyn

9

1:37:07.577

+1 okr.

1

21

35

Grzegorz Zasada

NZ

9

1:37:47.034

+1 okr.

22

217

Michał Dominiak

GAMK Gdańsk

Honda

9

1:38:08.074

+1 okr.

23

179

Maciej Wojcieszek

A. Polski

9

1:38:15.484

+1 okr.

24

73a

Jarosław Ginter

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

9

1:38:15.678

+1 okr.

25

151

Dominik Pomierski

NZ

9

1:39:04.854

+1 okr.

26

57

Piotr Świtek

A. Polski

9

1:39:21.356

+1 okr.

27

69.

Maciej Żurkowski

A. Polski

8

1:30:04.250

+2 okr.

28

13.

Sebastian Kuncicki

MTP Prabuty

8

1:30:16.369

+2 okr.

29

159

Paweł Hlavaty

NZ

8

1:30:37.573

+2 okr.

30

113

Jarosław Guzik

AMK Gorce Nowy Targ

8

1:32:22.711

+2 okr.

31

17

Wiesław Płoszaj

NZ

8

1:33:05.572

+2 okr.

32

424

Tomasz Gawron

TM Cross ATV Piła

8

1:33:46.701

+2 okr.

33

5

Przemysław Dołęgowski

MTP Prabuty

8

1:34:39.174

+2 okr.

34

38

Daniel Lasoń

NKM Siemiatycze

8

1:34:40.570

+2 okr.

35

28

Tomasz Smorczewski

TKM Polska

Yamaha

8

1:36:52.243

+2 okr.

36

696

Radosław Popiołek

A. Polski

8

1:39:49.632

+2 okr.

37

72

Dariusz Szymczyk

KM Wisła Chełmno

7

1:30:13.506

+3 okr.

NK

500

Robert Żera

A. Polski

3

32:48.874

+7 okr.

NK

555

Michał Mikołajczak

NZ

3

34:10.744

+7 okr.

NK

527

Radosław Rybak

NZ

2

23:49.866

+8 okr.