Quad 2K - Wyścig drugi

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski IV i V Runda - Chełmno, 2 maja 2010
Marek Kopczyński
Władysław Knap
GROS
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

592

Dawid Hoffman

PSC ATV Polska

8

1:34:30.360

25

2

565

Kacper Bartczak

TM Cross ATV Piła

8

1:36:41.880

+2:11.520

22

3

535

Artur Mulawa

PSM OFF ROAD Białystok

Suzuki

8

1:37:58.575

+3:28.215

20

4

515

Michał Nogaj

ATV Kielce

Suzuki

8

1:38:49.386

+4:19.026

18

5

526

Paweł Karpowicz

Motoklub Oborniki

KTM

8

1:39:47.078

+5:16.718

16

6

518

Jakub Ziemiecki

NZ

7

1:31:01.805

+1 okr.

15

7

520

Arkadiusz Tuz

ATV Kielce

7

1:32:31.699

+1 okr.

14

8

516

Marcin Pasecki

AK Beskidzki

7

1:35:57.432

+1 okr.

13

9

541

Trojan Małachowski

TM Cross ATV Piła

7

1:40:38.314

+1 okr.

12

10

529

Mateusz Wyrwał

NZ

7

1:41:01.262

+1 okr.

11

11

17

Zbigniew Zych

NZ

7

1:43:50.752

+1 okr.

10

12

577

Leszek Załęski

NZ

7

1:46:06.094

+1 okr.

9

13

551

Rafał Grzybowski

GKM Bałtyk Gdynia

6

1:32:41.288

+2 okr.

8

14

593

Piotr Serbista

PSM OFF ROAD Białystok

Suzuki

6

1:33:23.989

+2 okr.

7

15

501

Patryk Gawron

TM Cross ATV Piła

6

1:36:53.043

+2 okr.

6

16

510

Michał Wyszomirski

A. Polski

6

1:36:54.509

+2 okr.

5

17

525

Ryszard Ryziński

NKM Siemiatycze

Suzuki

6

1:40:56.890

+2 okr.

4

18

548

Dawid Popławski

PSC ATV Polska

Suzuki

6

1:43:12.698

+2 okr.

3

19

544

Dariusz Popławski

PSC ATV Polska

Suzuki

6

1:43:23.654

+2 okr.

2

20

500

Ariel Małachowski

TM Cross ATV Piła

5

1:02:09.088

+3 okr.

1

21

505

Piotr Wasik

PSC ATV Polska

Yamaha

5

1:16:39.951

+3 okr.

22

514

Marcin Bartosiewicz

PSC ATV Polska

Yamaha

5

1:17:46.282

+3 okr.

23

588

Błażej Kępka

NZ

5

1:19:56.448

+3 okr.

24

595.

Patryk Kucharewicz

PSM OFF ROAD Białystok

5

1:30:04.346

+3 okr.

25

568

Maciej Bodanko

PSC ATV Polska

Suzuki

4

1:29:21.034

+4 okr.

NK

575

Krzysztof Kosobucki

Motosport Castrol Team Toruń

3

49:52.426

+5 okr.

NK

597

Sławomir Chyliński

PSM OFF ROAD Białystok

3

55:02.386

+5 okr.

NK

511

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

2

34:22.655

+6 okr.

NK

532

Łukasz Lewy

NZ

2

39:57.690

+6 okr.

NK

521

Marcin Nawrot

ATV Kielce

1

14:40.121

+7 okr.

NK

599

Tomasz Nowak

PSC ATV Polska

Suzuki

1

16:37.404

+7 okr.