E1 - Wyścig pierwszy

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski IX i X Runda - Lidzbark Warmiński, 14 sierpnia 2010
Waldemar Iracki
Mieczysław Paukszto
GROS
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

77

Dominik Winckiewicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

13

1:36:53.004

25

2

777

Mariusz Krzywiel

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

12

1:31:14.615

+1 okr.

22

3

111.

Zbigniew Cieślik

NZ

Yamaha

12

1:32:19.216

+1 okr.

20

4

222

Przemysław Szymański

NZ

Suzuki

12

1:33:30.499

+1 okr.

18

5

44

Karol Bakun

A. Polski

Yamaha

12

1:34:10.806

+1 okr.

16

6

336

Sebastian Romanowski

NZ

KTM

12

1:34:16.709

+1 okr.

15

7

22

Jeremiasz Mandecki

KKM Kwidzyn

12

1:35:58.040

+1 okr.

14

8

10...

Paweł Szydłowski

NZ

Yamaha

12

1:37:31.874

+1 okr.

13

9

613

Robert Judycki

TM Cross ATV Piła

11

1:30:21.170

+2 okr.

12

10

13.

Sebastian Kuncicki

MTP Prabuty

Suzuki

11

1:33:06.625

+2 okr.

11

11

193

Luigi Saladini

SKM Szarak Sochaczew

Honda

11

1:33:12.239

+2 okr.

10

12

46.

Filip Stankiewicz

A. Polski

11

1:33:30.884

+2 okr.

9

13

89

Damian Puncewicz

NZ

11

1:36:46.431

+2 okr.

8

14

35

Grzegorz Zasada

NZ

11

1:37:16.168

+2 okr.

7

15

579

Mariusz Rosiak

NKM Siemiatycze

11

1:37:28.028

+2 okr.

6

16

217

Michał Dominiak

GAMK Gdańsk

Honda

11

1:38:16.677

+2 okr.

5

17

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

10

1:30:11.410

+3 okr.

4

18

79

Daniel Sutowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

10

1:31:54.133

+3 okr.

3

19

73a

Jarosław Ginter

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

10

1:33:08.292

+3 okr.

2

20

5

Przemysław Dołęgowski

MTP Prabuty

9

1:30:06.364

+4 okr.

1

21

211.

Maciej Jankowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

9

1:30:40.788

+4 okr.

22

333

Sebastian Maj

NZ

8

1:33:02.821

+5 okr.

23

363

Cezary Klimowicz

NKM Siemiatycze

7

1:37:34.554

+6 okr.

NK

159

Paweł Hlavaty

NZ

6

53:58.769

+7 okr.

NK

179

Maciej Wojcieszek

A. Polski

3

30:23.527

+10 okr.

NK

269

Grzegorz Pugacewicz

NKM Siemiatycze

3

34:36.370

+10 okr.

NK

292

Tomasz Walendowicz

NKM Siemiatycze

Yamaha

0

3:33.320

+13 okr.