E1 - Wyścig pierwszy

2010 | Enduro | Puchar Polski

Puchar Polski I i II Runda - Łubienica, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2.

Mariusz Wójcik

Motosport Castrol Team Toruń

1:33:47.122

25

2

94

Radosław Boczek

RTM Radom

1:34:14.764

+27.642

22

3

11

Sebastian Kałużny

HAWI Racing Team

1:35:00.820

+1:13.698

20

4

92

Zbigniew Puchała

KKM Wena Kielce

Yamaha

1:35:29.075

+1:41.953

18

5

10...

Paweł Szydłowski

NZ

1:36:00.686

+2:13.564

16

6

114.

Michał Pyzowski

AMK Gorce Nowy Targ

1:36:04.723

+2:17.601

15

7

111.

Zbigniew Cieślik

NZ

1:36:14.323

+2:27.201

14

8

117

Sławomir Jabłoński

KM MX Chotomów

1:37:04.956

+3:17.834

13

9

613

Robert Judycki

A. Polski

1:37:21.741

+3:34.619

12

10

222

Przemysław Szymański

NZ

Suzuki

1:37:45.879

+3:58.757

11

11

250

Grzegorz Michułka

HAWI Racing Team

1:38:07.079

+4:19.957

10

12

225

Paweł Puciołowski

PSM OFF ROAD Białystok

1:38:12.154

+4:25.032

9

13

241

Tomasz Krawczyk

BKM Bielsko-Biała

KTM

1:38:35.401

+4:48.279

8

14

44

Karol Bakun

A. Polski

Yamaha

1:38:57.475

+5:10.353

7

15

336

Sebastian Romanowski

NZ

1:39:44.799

+5:57.677

6

16

13.

Sebastian Kuncicki

MTP Prabuty

1:30:15.370

+1 okr.

5

17

226

Damian Dąbrowski

NKM Siemiatycze

1:30:58.867

+1 okr.

4

18

223.

Wojciech Mleczek

A. Polski

1:31:14.768

+1 okr.

3

19

96b

Michał Walazek

KKM Wena Kielce

Husqvarna

1:31:26.774

+1 okr.

2

20

33.

Adrian Prusinowski

NKM Siemiatycze

1:31:59.945

+1 okr.

1

21

777

Mariusz Krzywiel

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

1:32:23.374

+1 okr.

22

193

Luigi Saladini

SKM Szarak Sochaczew

Honda

1:32:51.317

+1 okr.

23

97

Paweł Magda

NZ

1:32:57.262

+1 okr.

24

979

Tomasz Wasilewski

CKM Cieszyn

1:33:21.094

+1 okr.

25

57

Piotr Świtek

A. Polski

1:33:36.568

+1 okr.

26

46.

Filip Stankiewicz

A. Polski

1:33:49.433

+1 okr.

27

270

Andrzej Segin

CKM Cieszyn

1:34:07.151

+1 okr.

28

249

Michał Smoleński

NZ

1:34:29.106

+1 okr.

29

205

Adam Tumiel

PSM OFF ROAD Białystok

1:34:38.099

+1 okr.

30

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

1:34:45.340

+1 okr.

31

73a

Jarosław Ginter

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

1:34:46.062

+1 okr.

32

369

Marek Wrzeszcz

NKM Siemiatycze

1:35:19.440

+1 okr.

33

112

Marcin Lamowski

NZ

1:35:52.746

+1 okr.

34

34

Jerzy Klimaszewski

A. Polski

1:38:28.899

+1 okr.

35

65.

Andrzej Wójcikiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

1:24:09.394

+2 okr.

36

24

Marcin Stuszewski

A. Polski

1:27:58.948

+2 okr.

37

63

Mirosław Pleskot

GKM Grodzisk

Yamaha

1:30:00.899

+2 okr.

38

417

Piotr Kolonkowski

KM TNT Łomianki

1:30:25.150

+2 okr.

39

199b

Jan Kaszuba

A. Polski

1:31:42.523

+2 okr.

40

179

Maciej Wojcieszek

A. Polski

1:32:25.127

+2 okr.

41

217

Michał Dominiak

GAMK Gdańsk

Honda

1:32:37.409

+2 okr.

42

5

Przemysław Dołęgowski

MTP Prabuty

1:35:48.598

+2 okr.

43

38

Daniel Lasoń

NKM Siemiatycze

1:30:14.386

+3 okr.

44

25

Piotr Stuszewski

A. Polski

1:30:17.169

+3 okr.

45

787

Marcin Węglarz

NZ

1:30:25.707

+3 okr.

46

15

Robert Mosek

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

1:31:10.350

+3 okr.

47

136

Vladimir Omelhenko

NZ

1:31:24.953

+3 okr.

48

84

Bartosz Czeszejko

NZ

1:31:46.742

+3 okr.

49

104.

Mateusz Guzek

NZ

1:33:21.371

+3 okr.

50

176

Grzegorz Trepka

NZ

1:35:28.425

+3 okr.

51

71

Piotr Rykowski

TKM Polska

1:35:37.497

+3 okr.

52

235

Sławomir Łaski

NZ

1:29:40.760

+4 okr.

53

72

Dariusz Szymczyk

KM Wisła Chełmno

1:33:06.970

+4 okr.

54

696

Radosław Popiołek

A. Polski

1:34:22.595

+4 okr.

55

269

Grzegorz Pugacewicz

NKM Siemiatycze

1:34:32.853

+4 okr.

NK

157

Kamil Lewandowski

MTP Prabuty

48:54.141

+6 okr.

NK

10.

Artur Papaj

NZ

1:36:42.570

+6 okr.

NK

181

Adrian Bemben

CKM Cieszyn

41:44.023

+7 okr.

NK

255.

Mariusz Milczarski

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

58:08.445

+7 okr.

NK

17

Leszek Drogosz

NZ

50:46.568

+8 okr.

NK

27

Robert Klimaszewski

A. Polski

1:06:47.585

+8 okr.

NK

527

Radosław Rybak

NZ

22:18.995

+9 okr.

NK

69.

Maciej Żurkowski

A. Polski

30:43.403

+9 okr.

NK

37

Paweł Warszycki

NKM Siemiatycze

16:00.613

+10 okr.

NK

18.

Piotr Jaszewski

NZ

23:25.879

+10 okr.