E1 - Wyścig pierwszy

2010 | Enduro | Puchar Polski

Puchar Polski III i IV Runda - Chełmno, 3 maja 2010
Marek Kopczyński
Władysław Knap
GROS
Poz.NrZawodnikKlubMarkaCzas ukończeniaPunkty

1

111.

Zbigniew Cieślik

NZ

1:37:23.053

25

2

222

Przemysław Szymański

NZ

Suzuki

1:38:56.667

22

3

11

Sebastian Kałużny

HAWI Racing Team

1:39:42.657

20

4

777

Mariusz Krzywiel

MK Lidzbark Warmiński

Honda

1:30:08.621

18

5

44

Karol Bakun

A. Polski

Yamaha

1:31:22.721

16

6

10...

Paweł Szydłowski

NZ

1:31:48.729

15

7

249

Michał Smoleński

NZ

1:32:20.233

14

8

336

Sebastian Romanowski

NZ

1:32:35.401

13

9

22

Jeremiasz Mandecki

KKM Kwidzyn

1:33:18.717

12

10

101

Piotr Skłodowski

KM Quercus Romanówka

1:33:19.715

11

11

250

Grzegorz Michułka

HAWI Racing Team

1:33:33.959

10

12

200

Krzysztof Kulesza

NZ

1:33:54.745

9

13

292

Tomasz Walendowicz

NKM Siemiatycze

1:33:59.815

8

14

223.

Wojciech Mleczek

A. Polski

1:34:08.855

7

15

157

Kamil Lewandowski

MTP Prabuty

1:34:36.989

6

16

613

Robert Judycki

A. Polski

1:35:05.216

5

17

23

Paweł Czeszejko

KKM Kwidzyn

1:35:31.653

4

18

335

Marek Kurmin

NKM Siemiatycze

1:36:02.294

3

19

193

Luigi Saladini

SKM Szarak Sochaczew

Honda

1:36:53.488

2

20

270

Andrzej Segin

CKM Cieszyn

1:37:07.577

1

21

35

Grzegorz Zasada

NZ

1:37:47.034

22

217

Michał Dominiak

GAMK Gdańsk

Honda

1:38:08.074

23

179

Maciej Wojcieszek

A. Polski

1:38:15.484

24

73a

Jarosław Ginter

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

1:38:15.678

25

151

Dominik Pomierski

NZ

1:39:04.854

26

57

Piotr Świtek

A. Polski

1:39:21.356

27

69.

Maciej Żurkowski

A. Polski

1:30:04.250

28

13.

Sebastian Kuncicki

MTP Prabuty

1:30:16.369

29

159

Paweł Hlavaty

NZ

1:30:37.573

30

113

Jarosław Guzik

AMK Gorce Nowy Targ

1:32:22.711

31

17

Wiesław Płoszaj

NZ

1:33:05.572

32

424

Tomasz Gawron

TM Cross ATV Piła

1:33:46.701

33

5

Przemysław Dołęgowski

MTP Prabuty

1:34:39.174

34

38

Daniel Lasoń

NKM Siemiatycze

1:34:40.570

35

28

Tomasz Smorczewski

TKM Polska

Yamaha

1:36:52.243

36

696

Radosław Popiołek

A. Polski

1:39:49.632

37

72

Dariusz Szymczyk

KM Wisła Chełmno

1:30:13.506

NK

500

Robert Żera

A. Polski

32:48.874

NK

555

Michał Mikołajczak

NZ

34:10.744

NK

527

Radosław Rybak

NZ

23:49.866