E2/E3 - Wyścig pierwszy

2010 | Enduro | Puchar Polski

Puchar Polski III i IV Runda - Chełmno, 3 maja 2010
Marek Kopczyński
Władysław Knap
GROS
Poz.NrZawodnikKlubMarkaCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2.

Mariusz Czachor

TKM Polska

1:35:53.255

25

2

211

Mieszko Gotkowski

PKS Korona Elbląg

1:37:16.830

+1:23.575

22

3

332

Andrzej Seremet

HAWI Racing Team

KTM

1:37:27.515

+1:34.260

20

4

5.

Paweł Karliński

NKM Siemiatycze

Honda

1:39:02.000

+3:08.745

18

5

330

Andrzej Gruntowski

HAWI Racing Team

KTM

1:39:28.139

+3:34.884

16

6

777.

Dominik Asłan

NKM Siemiatycze

KTM

1:30:41.290

+1 okr.

15

7

91

Dariusz Strzelecki

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

1:31:02.196

+1 okr.

14

8

303

Adam Konarski

NKM Siemiatycze

1:31:03.903

+1 okr.

13

9

30.

Marcin Popiołek

TM Cross ATV Piła

1:31:53.875

+1 okr.

12

10

173

Wojciech Dumke

TM Cross ATV Piła

1:32:02.092

+1 okr.

11

11

239

Paweł Laszuk

Motosport Castrol Team Toruń

1:32:06.308

+1 okr.

10

12

246

Piotr Mysłakowski

NZ

1:33:15.728

+1 okr.

9

13

525

Zbigniew Gill-Kwaśniewski

A. Polski

1:33:41.433

+1 okr.

8

14

57..

Roman Kapela

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

1:34:02.426

+1 okr.

7

15

537

Mateusz Psiuk

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

1:34:28.217

+1 okr.

6

16

100

Krzysztof Teodoru

Enduro Team Centrum Łódź

Yamaha

1:35:23.054

+1 okr.

5

17

336.

Marcin Symowanek

CKM Cieszyn

1:35:54.976

+1 okr.

4

18

13...

Wojciech Mańczak

A. Wielkopolski

1:36:22.537

+1 okr.

3

19

212

Karol Olszewski

NKM Siemiatycze

1:36:48.946

+1 okr.

2

20

255

Dariusz Piotrowski

KM Wisła Chełmno

1:36:53.360

+1 okr.

1

21

274

Sławomir Ratkowski

KM Wisła Chełmno

1:40:13.650

+1 okr.

22

50

Tomasz Adrych

KM Wisła Chełmno

1:30:05.328

+2 okr.

23

71..

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

Honda

1:30:39.472

+2 okr.

24

42

Błażej Podbielski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

1:32:54.896

+2 okr.

25

401

Adam Chaciński

A. Polski

1:33:15.005

+2 okr.

26

522

Marcin Gutowski

NKM Siemiatycze

1:33:16.868

+2 okr.

27

767

Maciej Swinarski

NZ

1:33:29.841

+2 okr.

28

312

Leszek Gałązka

NZ

Yamaha

1:34:46.946

+2 okr.

29

250b

Jakub Sztyber

NKM Siemiatycze

1:35:41.295

+2 okr.

30

6

Jens Reichel

CSM Hałda

1:39:08.466

+2 okr.

31

76

Krzysztof Skiera

A. Polski

1:41:31.431

+2 okr.

32

403

Tomasz Mirowski

A. Polski

1:41:47.322

+2 okr.

33

402

Michał Galczewski

A. Polski

1:37:42.077

+3 okr.