E-60 - Bieg Finałowy

2010 | Karting | Puchar Easykart

Easykart European Grand Finals - Stary Kisielin, 1 sierpnia 2010
Edward Surmacz
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnica

1

99

Sophia Floersch

Emilia Kart Srl

Easykart

23

15:36.351

2

121

Luka Grobenski

Emilia Kart Srl

Easykart

23

15:36.357

+0.006

3

140

Marcel Grudziński

Jastrzębski Racing Team

Easykart

23

15:39.862

+3.511

4

77

Dominik Javurek

Spirit Racing

Easykart

23

15:39.928

+3.577

5

58

Joci Havasi

Kalman Motosport

Easykart

23

15:40.111

+3.760

6

56

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

23

15:42.596

+6.245

7

20

Mike Beckhusen

Emilia Kart Srl

Easykart

23

15:42.751

+6.400

8

27

Alex Karkosik

BTM Bydgoszcz

Easykart

CRG Poland

23

15:42.841

+6.490

9

95

Davide Lombardo

ASD Kollesalvetti Karting

Easykart

23

15:42.944

+6.593

10

19

Lukas Podobsky

Spirit Racing

Easykart

23

15:46.001

+9.650

11

98

Tomas Horsky

PH Racing Petr Horsky

Easykart

23

15:52.028

+15.677

12

80

Matteo Giardino

Capp Motori

Easykart

23

15:52.494

+16.143

13

145

Maximilian Zupanic

Birel Austria

Easykart

23

15:53.054

+16.703

14

78

Jan Antoszewski

Jastrzębski Racing Team

Easykart

23

15:53.657

+17.306

15

111

Michał Śmigiel

Speedkart

Easykart

23

15:54.250

+17.899

16

15

Filip Wójcik

A. Radomski

Easykart

23

15:55.259

+18.908

17

103

Ronan McKenzie

Easykart U.K.

Easykart

23

15:55.446

+19.095

18

12

Vaclav Safar

Kapitol Racing

Easykart

23

16:00.381

+24.030

19

44

Filip Panas

UKS Moto - Kart "Energetyk" w Biłgoraju

Easykart

23

16:00.449

+24.098

20

30

Mikołaj Cegielski

Motor Sport Koszalin

Easykart

23

16:00.481

+24.130

21

83

Ondrej Korec

Biggest Racing

Easykart

23

16:00.796

+24.445

22

10

Dominik Morawski

A. Zielonogórski DUET

Easykart

23

16:00.896

+24.545

23

55

Zdenek Tlachac

Spirit Racing

Easykart

23

16:00.996

+24.645

24

23

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

23

16:01.191

+24.840

25

105

Jakub Roubicek

Spirit Racing

Easykart

23

16:01.537

+25.186

26

13

Jindrich Vohnout

Poass Racing

Easykart

23

16:05.706

+29.355

27

100

Szymon Śliwowski

Jastrzębski Racing Team

Easykart

23

16:05.803

+29.452

28

3

Nikolas Szabo

Gregor Racing

Easykart

23

16:11.027

+34.676

29

42

Szymon Szyszko

Speedkart

Easykart

23

16:11.987

+35.636

30

63

Jakub Talas

Gregor Racing

Easykart

21

14:19.152

+2 okr.

31

91

Stanisław Garstecki

WTR Racing Team

Easykart

14

11:10.146

+9 okr.

32

124

Jachym Galas

KRTZ

Easykart

9

6:20.189

+14 okr.

33

32

Tomasz Kucharski

A. Rzemieślnik

Easykart

9

6:21.790

+14 okr.

34

102

Will Stowell

Easykart U.K.

Easykart

5

3:28.202

+18 okr.