https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Karting/EK
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Finał 2
2010 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart III Runda
-
Biłgoraj
, 26 czerwca 2010
Waldemar Sikora
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #140 Marcel Grudziński
2 - #91 Stanisław Garstecki
3 - #55 Jakub Masztalerz
4 - #44 Filip Panas
5 - #41 Jan Krencisz
6 - #100 Szymon Śliwowski
7 - #111 Michał Śmigiel
8 - #15 Filip Wójcik
9 - #27 Alex Karkosik
10 - #42 Szymon Szyszko
11 - #32 Tomasz Kucharski
12 - #30 Mikołaj Cegielski
13 - #56 Maksymilian Amanowicz
14 - #69 Szymon Nowak
15 - #46 Dominik Cebulla
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #45 Markus Kensy
18 - #23 Tomasz Wójcik
19 - #52 Wojciech Gołębiowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #91 Stanisław Garstecki
3 - #55 Jakub Masztalerz
4 - #44 Filip Panas
5 - #41 Jan Krencisz
6 - #100 Szymon Śliwowski
7 - #111 Michał Śmigiel
8 - #15 Filip Wójcik
9 - #27 Alex Karkosik
10 - #42 Szymon Szyszko
11 - #32 Tomasz Kucharski
12 - #30 Mikołaj Cegielski
13 - #56 Maksymilian Amanowicz
14 - #69 Szymon Nowak
15 - #46 Dominik Cebulla
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #45 Markus Kensy
18 - #23 Tomasz Wójcik
19 - #52 Wojciech Gołębiowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1.992
13:01:22.647
1
50.641
81.8
52.633
13:02:13.288
2
49.272
84.0
1:41.905
13:03:02.560
3
49.104
84.3
2:31.009
13:03:51.664
4
49.259
84.0
3:20.268
13:04:40.923
5
49.307
84.0
4:09.575
13:05:30.230
6
49.205
84.1
4:58.780
13:06:19.435
7
49.347
83.9
5:48.127
13:07:08.782
8
49.491
83.7
6:37.618
13:07:58.273
9
49.654
83.4
7:27.272
13:08:47.927
10
49.625
83.4
8:16.897
13:09:37.552
11
49.219
84.1
9:06.116
13:10:26.771
12
49.323
83.9
9:55.439
13:11:16.094
13
49.744
83.2
10:45.183
13:12:05.838
14
49.399
83.8
11:34.582
13:12:55.237
15
49.413
83.8
12:23.995
13:13:44.650
16
49.442
83.7
13:13.437
13:14:34.092
17
49.413
83.8
14:02.850
13:15:23.505
18
49.633
83.4
14:52.483
13:16:13.138