https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Karting/EK
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny I
2010 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart VI Runda
-
Stary Kisielin
, 18 lipca 2010
Jerzy Szatlach
Sebastian Pawełkiewicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #140 Marcel Grudziński
2 - #91 Stanisław Garstecki
3 - #41 Jan Krencisz
4 - #27 Alex Karkosik
5 - #46 Dominik Cebulla
6 - #100 Szymon Śliwowski
7 - #69 Szymon Nowak
8 - #111 Michał Śmigiel
9 - #23 Tomasz Wójcik
10 - #42 Szymon Szyszko
11 - #77 Dominik Javurek
12 - #78 Jan Antoszewski
13 - #32 Tomasz Kucharski
14 - #55 Jakub Masztalerz
15 - #155 Zdenek Tlachac
16 - #30 Mikołaj Cegielski
17 - #56 Maksymilian Amanowicz
18 - #15 Filip Wójcik
19 - #35 Mateusz Pyłka
20 - #45 Markus Kensy
21 - #16 Mikołaj Sarnowski
22 - #52 Wojciech Gołębiowski
23 - #44 Filip Panas
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #140 Marcel Grudziński
2 - #91 Stanisław Garstecki
3 - #41 Jan Krencisz
4 - #27 Alex Karkosik
5 - #46 Dominik Cebulla
6 - #100 Szymon Śliwowski
7 - #69 Szymon Nowak
8 - #111 Michał Śmigiel
9 - #23 Tomasz Wójcik
10 - #42 Szymon Szyszko
11 - #77 Dominik Javurek
12 - #78 Jan Antoszewski
13 - #32 Tomasz Kucharski
14 - #55 Jakub Masztalerz
15 - #155 Zdenek Tlachac
16 - #30 Mikołaj Cegielski
17 - #56 Maksymilian Amanowicz
18 - #15 Filip Wójcik
19 - #35 Mateusz Pyłka
20 - #45 Markus Kensy
21 - #16 Mikołaj Sarnowski
22 - #52 Wojciech Gołębiowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcel Grudziński
1
36.458
9:11:39.716
2
1:15.729
42.4
1:52.187
9:12:55.445
+25.518
50.211
3
1:03.104
50.9
2:55.291
9:13:58.549
+14.012
49.092
4
1:20.792
39.7
4:16.083
9:15:19.341
+31.370
49.422
5
1:02.374
51.5
5:18.457
9:16:21.715
-2.577
1:04.951
6
1:03.620
50.5
6:22.077
9:17:25.335
+13.389
50.231
7
1:11.107
45.2
7:33.184
9:18:36.442
+22.472
48.635
8
1:18.020
41.2
8:51.204
9:19:54.462
+28.899
49.121
9
1:20.721
39.8
10:11.925
9:21:15.183
+32.374
48.347