https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Karting/EK
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Finał 1
2010 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart VII Runda
-
Kielce
, 27 sierpnia 2010
Jerzy Szatlach
Paweł Jagniątkowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #77 Dominik Javurek
2 - #140 Marcel Grudziński
3 - #111 Michał Śmigiel
4 - #44 Filip Panas
5 - #15 Filip Wójcik
6 - #91 Stanisław Garstecki
7 - #78 Jan Antoszewski
8 - #42 Szymon Szyszko
9 - #55 Jakub Masztalerz
10 - #100 Szymon Śliwowski
11 - #23 Tomasz Wójcik
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #56 Maksymilian Amanowicz
14 - #35 Mateusz Pyłka
15 - #30 Mikołaj Cegielski
16 - #177 Tomasz Siemieńczuk
17 - #43 Piotr Grudzień
18 - #41 Jan Krencisz
19 - #52 Wojciech Gołębiowski
20 - #27 Alex Karkosik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #77 Dominik Javurek
2 - #140 Marcel Grudziński
3 - #111 Michał Śmigiel
4 - #44 Filip Panas
5 - #15 Filip Wójcik
7 - #78 Jan Antoszewski
8 - #42 Szymon Szyszko
9 - #55 Jakub Masztalerz
10 - #100 Szymon Śliwowski
11 - #23 Tomasz Wójcik
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #56 Maksymilian Amanowicz
14 - #35 Mateusz Pyłka
15 - #30 Mikołaj Cegielski
16 - #177 Tomasz Siemieńczuk
17 - #43 Piotr Grudzień
18 - #41 Jan Krencisz
19 - #52 Wojciech Gołębiowski
20 - #27 Alex Karkosik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Javurek
1.726
11:03:45.342
1
56.392
56.2
58.118
11:04:41.734
+1.902
54.490
2
55.171
57.4
1:53.289
11:05:36.905
+1.741
53.430
3
55.633
56.9
2:48.922
11:06:32.538
+2.104
53.529
4
54.514
58.1
3:43.436
11:07:27.052
+1.598
52.916
5
54.358
58.3
4:37.794
11:08:21.410
+0.325
54.033
6
56.453
56.1
5:34.247
11:09:17.863
+3.948
52.505
7
54.664
58.0
6:28.911
11:10:12.527
+1.615
53.049
8
54.687
57.9
7:23.598
11:11:07.214
+1.664
53.023
9
54.589
58.0
8:18.187
11:12:01.803
+2.195
52.394
10
54.808
57.8
9:12.995
11:12:56.611
+1.141
53.667
11
54.898
57.7
10:07.893
11:13:51.509
+1.982
52.916
12
54.462
58.2
11:02.355
11:14:45.971
+1.834
52.628
13
54.576
58.0
11:56.931
11:15:40.547
+2.006
52.570
14
53.848
58.8
12:50.779
11:16:34.395
+1.037
52.811