EMX-2 - Wyścig pierwszy

2010 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-2 European Championship EMN 20/19 - Castelnau de Levis (France), 11 kwietnia 2010
Herman Jakolič
Vincent Dussollier
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

20

Jernej Irt

AMZS / SLO

Husqvarna

16

35:30.105

25

2

141

Andrea Cervellin

FMI / ITA

Husqvarna

16

35:37.073

22

3

685

Steven Lenoir

FFM / FRA

Suzuki

16

35:45.675

20

4

71

Alex Eriksson

SVEMO / SWE

Suzuki

16

35:52.608

18

5

73

Pier Filippo Bertuzzo

FMI / ITA

KTM

16

35:56.654

16

6

173

Valentin Guillod

FMS / SUI

KTM

16

36:04.733

15

7

707

Robin Kappel

FFM / FRA

KTM

16

36:18.347

14

8

12

Luke Hawkins

ACU / GBR

Honda

16

36:22.551

13

9

66

Alain Schafer

FMS / SUI

Honda

16

36:27.823

12

10

33

Julien Lieber

MUL / BEL

Suzuki

16

36:30.613

11

11

26

Michael Mercandino

FMI / ITA

Honda

16

36:40.638

10

12

23

Lars Oldekamp

DMSB / GER

KTM

16

36:47.729

9

13

521

Kevin Gonseth

FMS / SUI

Suzuki

16

36:59.834

8

14

49

Dennis Ullrich

DMSB / GER

Honda

16

37:00.794

7

15

192

Loic Lepine

FFM / FRA

Suzuki

16

37:24.111

6

16

41

Antonio Rubio

RFME / ESP

KTM

16

37:27.493

5

17

48

Joan Cortes Cros

RFME / ESP

Kawasaki

16

37:31.975

4

18

615

Eeli Takatalo

SML / FIN

Honda

16

37:39.425

3

19

524

David Garcia

RFME / ESP

Kawasaki

16

37:42.303

2

20

128

Kevin Llamas

FFM / FRA

Husqvarna

16

37:49.029

1

21

37

Julien Martins

FFM / FRA

Honda

15

35:32.677

22

91

Pierre Gensac

FFM / FRA

Kawasaki

15

35:50.365

23

15

Kim Schaffter

FMS / SUI

Yamaha

15

35:57.898

24

262

Giacomo Del Segato

FMI / ITA

Suzuki

15

36:11.612

25

29

Francesc Vilar

RFME / ESP

Kawasaki

15

36:24.101

26

42

David Boixeda

RFME / ESP

Honda

15

36:43.485

27

182

Keoma Germond

FMS / SUI

Suzuki

14

35:44.964

28

51

Jens Getteman

FMB / BEL

Honda

13

37:12.117

29

45

Arnaud Wauters

FMB / BEL

KTM

13

37:16.825

30

27

Thomas Paul

ACCR / CZE

Yamaha

14

34:44.729

31

30

Cedric Lieber

MUL / BEL

Suzuki

11

27:01.574

32

101

Ivo Monticelli

FMI / ITA

Suzuki

10

23:43.147

33

38

Blom Stijn

FMI / NED

KTM

8

19:19.202

34

214

Samuel Zeni

FMI / ITA

KTM

4

9:08.490

35

792

Christophe Barthes

FFM / FRA

Yamaha

4

10:04.785

36

550

Sean Mitchell

ZMSF / ZIM

Suzuki

2

5:50.025

37

31

Fred Guerin

FEM / FRA

Honda

38

671

Indrek Magi

EMF / EST

Yamaha

39

103

Kenny van Dueren

FMB / BEL

KTM

40

338

Jon Soderberg

SML / FIN

KTM

0

5.796