EMX-65 - Rozgrzewka

2010 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-65 European Championship EMN 20/1 - Siauliai (Lithuania), 25 kwietnia 2010
Markus Schullenberg
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

81

Brian Hsu

FMI / GER

KTM

8

2:21.641

6

2

117

Nick Horsten

KNMV / NED

KTM

7

2:23.053

7

3

11

Noud Van Kraaij

KNMV / NED

KTM

6

2:23.608

5

4

199

Tamur Talviku

EMF / EST

KTM

6

2:24.894

3

5

41

Kim Savaste

SML / FIN

KTM

7

2:25.755

5

6

174

Artemiy Nazarov

MFR / RUS

KTM

8

2:27.368

6

7

20

Filippo Zonta

FMI / ITA

KTM

8

2:27.475

6

8

692

Danne Karlsson

SVEMO / SWE

KTM

8

2:27.482

2

9

110

Jan Jakobson

EMF / EST

KTM

6

2:27.927

5

10

54

Stepan Burdakov

MFR / RUS

KTM

7

2:28.495

7

11

10

Luc Hermsen

KNMV / NED

KTM

7

2:28.863

7

12

22

Gianluca Facchetti

FMI / ITA

KTM

7

2:29.154

5

13

323

Emil Jonsson

SVEMO / SWE

KTM

7

2:29.285

6

14

44

Karl-Robert Reinike

SML / EST

KTM

7

2:30.098

4

15

27

Richard Sikyna

SMF / SVK

KTM

7

2:30.580

3

16

25

Mykyta Kyenko

FMU / UKR

KTM

8

2:30.654

7

17

61

Jorge Prado Garcia

RFME / SPA

KTM

7

2:31.033

7

18

9

Andrea Zanotti

FMS / RSM

KTM

7

2:31.340

7

19

502

Patryk Zdunek

PZM / POL

KTM

7

2:31.576

4

20

222

Tim-Rene Neumann

DMSB / GER

KTM

7

2:33.048

6

21

122

Pavol Repcak

SMF / SVK

KTM

7

2:33.103

7

22

181

Luke Van Osch

KNMV / NED

KTM

8

2:33.796

3

23

4

Robert-Krisztian Tompa

FRM / ROM

KTM

8

2:33.973

7

24

16

Rasmus Hakansson

SVEMO / SWE

KTM

8

2:34.327

6

25

12

Lee-Marvin Weissensee

DMSB / GER

KTM

7

2:35.091

3

26

36

Krists Janiselis

LaMSF / LAT

KTM

7

2:35.736

5

27

501

Dominik Olszowy

PZM / POL

KTM

3

2:37.673

2

28

101

Michel Jorgensen

DMU / DEN

KTM

8

2:38.184

7

29

17

Joonas Nappi

SML / FIN

KTM

7

2:38.901

2

30

509

Maciej Sagan

PZM / POL

KTM

8

2:39.092

7

31

111

Martin Vondrasek

ACCR / CZE

KTM

8

2:39.329

8

32

74

Tatu Pekkarinen

SML / FIN

KTM

8

2:39.901

3

33

14

Jose Luis Di Dio Hergueta

RFME / SPA

KTM

7

2:40.033

6

34

37

Rainers Zuks

LaMSF / LAT

KTM

7

2:40.125

4

35

414

Matias Murto

SML / FIN

KTM

8

2:41.626

7

36

141

Arnas Milevicius

LMSF/ LTU

Kawasaki

7

2:42.230

5

37

991

Lubov Leontieva

MFR / RUS

KTM

7

2:43.273

5

38

299

Sebastian Haar-Pedersen

DMU / DEN

KTM

6

2:45.598

2

39

123

Dmytro Chernov

FMU / UKR

KTM

7

2:46.130

6

40

373

Mikkel Hansen Lillesoe

DMU / DEN

KTM

7

2:46.750

2

41

100

Maxim Shtytser

MFR / RUS

Kawasaki

7

2:56.536

3

NS

219

Louis Poisson

FFM / FRA

KTM