EMX-65 - Wyścig drugi

2010 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-65 European Championship EMN 20/2 - Lidzbark Warmiński (Poland), 2 maja 2010
Hans-Rudolf Hein
Andrzej Olszewski
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

11

Noud Van Kraaij

KNMV / NED

KTM

8

17:22.346

25

2

81

Brian Hsu

FMI / GER

KTM

8

17:34.355

22

3

110

Jan Jakobson

EMF / EST

KTM

8

17:42.291

20

4

27

Richard Sikyna

SMF / SVK

KTM

8

17:43.255

18

5

20

Filippo Zonta

FMI / ITA

KTM

8

17:45.221

16

6

117

Nick Horsten

KNMV / NED

KTM

8

18:03.194

15

7

22

Gianluca Facchetti

FMI / ITA

KTM

8

18:08.896

14

8

10

Luc Hermsen

KNMV / NED

KTM

8

18:15.074

13

9

61

Jorge Prado Garcia

RFME / SPA

KTM

8

18:17.161

12

10

502

Patryk Zdunek

PZM / POL

KTM

8

18:18.950

11

11

323

Emil Jonsson

SVEMO / SWE

KTM

8

18:19.585

10

12

692

Danne Karlsson

SVEMO / SWE

KTM

8

18:33.946

9

13

222

Tim-Rene Neumann

DMSB / GER

KTM

8

18:50.819

8

14

101

Michel Jorgensen

DMU / DEN

KTM

8

18:55.673

7

15

12

Lee-Marvin Weissensee

DMSB / GER

KTM

8

19:01.377

6

16

501

Dominik Olszowy

PZM / POL

KTM

8

19:02.290

5

17

41

Kim Savaste

SML / FIN

KTM

8

19:03.254

4

18

991

Lubov Leontieva

MFR / RUS

KTM

8

19:07.030

3

19

9

Andrea Zanotti

FMS / RSM

KTM

8

19:19.259

2

20

414

Matias Murto

SML / FIN

KTM

8

19:53.350

1

21

30

Robert Wendler

DMSB / GER

KTM

7

17:24.793

22

373

Mikkel Hansen Lillesoe

DMU / DEN

KTM

7

17:27.224

23

141

Arnas Milevicius

LMSF/ LTU

Kawasaki

7

17:30.348

24

199

Tamur Talviku

EMF / EST

KTM

7

17:31.875

25

509

Maciej Sagan

PZM / POL

KTM

7

17:45.060

26

54

Stepan Burdakov

MFR / RUS

KTM

7

17:56.510

27

508

Dominik Małecki

PZM / POL

KTM

7

17:57.762

28

299

Sebastian Haar-Pedersen

DMU / DEN

KTM

7

18:01.226

29

14

Jose Luis Di Dio Hergueta

RFME / SPA

KTM

7

18:13.686

30

119

Max Van Mullekom

KNMV / NED

KTM

7

18:18.590

31

100

Maxim Shtytser

MFR / RUS

Kawasaki

7

18:32.274

32

25

Mykyta Kyenko

FMU / UKR

KTM

7

18:35.723

33

16

Rasmus Hakansson

SVEMO / SWE

KTM

7

18:44.888

34

122

Pavol Repcak

SMF / SVK

KTM

7

19:13.362

35

28

Denis Sikyna

SMF / SVK

KTM

6

20:35.562

36

181

Luke Van Osch

KNMV / NED

KTM

1

2:18.711