EMX-85 - Trening dowolny II

2010 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-85 European Championship EMN 20/8 - Siauliai (Lithuania), 25 kwietnia 2010
Markus Schullenberg
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

5

Micha-Boy De Waal

KNMV / NED

Suzuki

9

2:03.907

7

2

243

Tim Gaiser

AMZS / SLO

KTM

9

2:04.289

6

3

141

Pauls Jonas

LaMSF / LAT

Suzuki

8

2:05.688

5

4

10

Vaclav Kovar

ACCR / CZE

KTM

8

2:05.805

7

5

104

Karlis Sabulis

LaMSF / LAT

Suzuki

8

2:06.121

7

6

48

Rostyslav Voytsyckyy

FMU / UKR

KTM

7

2:06.220

2

7

116

Vsevolod Brylyakov

MFR / RUS

KTM

9

2:06.345

5

8

102

Arminas Jasikonis

LMSF/ LTU

Suzuki

8

2:06.433

3

9

20

Emanuele Facchetti

FMI / ITA

KTM

8

2:06.586

6

10

199

Jorge Zaragoza Beltran

RFME / SPA

Suzuki

9

2:06.739

5

11

200

Alexander Ukolov

MFR / RUS

KTM

8

2:06.746

2

12

189

Brian Bogers

KNMV / NED

KTM

8

2:07.243

6

13

28

Ivan Baranov

MFR / RUS

KTM

9

2:07.639

2

14

24

Davide Bonini

FMI / ITA

KTM

8

2:07.935

7

15

94

Vladislav Nikitin

MFR / RUS

Suzuki

8

2:09.713

6

16

55

Rain Koch

EMF / EST

KTM

8

2:09.818

3

17

19

Janno Schmidt

EMF / EST

Kawasaki

8

2:09.849

6

18

46

Davy Pootjes

KNMV / NED

KTM

8

2:10.155

5

19

302

Appy Jr. Robben

MUL / NED

Suzuki

7

2:10.227

6

20

138

Ken Bengtsson

SVEMO / SWE

Kawasaki

7

2:10.384

5

21

76

Henri Roosiorg

EMF / EST

KTM

9

2:10.528

4

22

471

Volodymyr Tarasov

FMU / UKR

KTM

8

2:10.594

4

23

40

Mikael Kaipanen

SML / FIN

KTM

8

2:11.183

7

24

21

Luca Poggi

FMI / ITA

KTM

8

2:11.225

4

25

13

Anton Gole

SVEMO / SWE

Honda

8

2:12.205

7

26

127

Kalle Rintamaki

SML / FIN

KTM

9

2:13.012

7

27

12

Jani Koskiranta

SML / FIN

Yamaha

7

2:13.552

5

28

501

Maciej Więckowski

PZM / POL

KTM

6

2:14.183

2

29

18

Jan Vondrasek

ACCR / CZE

KTM

8

2:14.263

6

30

80

Niila Lappi

SML / FIN

Yamaha

9

2:14.701

5

31

131

Tomas Sileika

LaMSF / LAT

Suzuki

7

2:14.962

4

32

101

Valeriy Dotsenko

FMU / UKR

KTM

7

2:15.683

2

33

143

Valtteri Malin

SML / FIN

KTM

7

2:15.794

4

34

125

Vadym Lobur

FMU / UKR

KTM

8

2:16.418

2

35

299

Hendrik Talviku

EMF / EST

Suzuki

7

2:16.833

6

36

15

Saimonas Vespenderis

LMSF/ LTU

KTM

7

2:19.472

4

37

26

Rihards Barenis

LaMSF / LAT

Suzuki

7

2:20.480

5

38

30

Oleksandr Sirko

FMU / UKR

KTM

7

2:20.515

3

39

147

Miro Sihvonen

SML / FIN

KTM

8

2:20.942

7

40

511

Wiktor Więckowski

PZM / POL

Yamaha

6

2:24.124

4

41

502

Kamil Wawer

PZM / POL

KTM

6

2:25.189

2

42

22

Lorenzo Ravera

FMI / ITA

KTM

6

2:51.194

2