EMX-85 - Wyścig pierwszy

2010 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-85 European Championship EMN 20/8 - Siauliai (Lithuania), 25 kwietnia 2010
Markus Schullenberg
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

10

Vaclav Kovar

ACCR / CZE

KTM

11

24:33.241

25

2

189

Brian Bogers

KNMV / NED

KTM

11

24:37.973

22

3

243

Tim Gaiser

AMZS / SLO

KTM

11

24:40.223

20

4

5

Micha-Boy De Waal

KNMV / NED

Suzuki

11

24:51.042

18

5

46

Davy Pootjes

KNMV / NED

KTM

11

25:04.032

16

6

116

Vsevolod Brylyakov

MFR / RUS

KTM

11

25:04.491

15

7

141

Pauls Jonas

LaMSF / LAT

Suzuki

11

25:07.221

14

8

94

Vladislav Nikitin

MFR / RUS

Suzuki

11

25:07.610

13

9

24

Davide Bonini

FMI / ITA

KTM

11

25:55.825

12

10

200

Alexander Ukolov

MFR / RUS

KTM

11

26:09.684

11

11

48

Rostyslav Voytsyckyy

FMU / UKR

KTM

11

26:10.569

10

12

20

Emanuele Facchetti

FMI / ITA

KTM

11

26:13.027

9

13

199

Jorge Zaragoza Beltran

RFME / SPA

Suzuki

11

26:20.946

8

14

22

Lorenzo Ravera

FMI / ITA

KTM

11

26:26.726

7

15

76

Henri Roosiorg

EMF / EST

KTM

11

26:28.678

6

16

40

Mikael Kaipanen

SML / FIN

KTM

11

26:29.667

5

17

19

Janno Schmidt

EMF / EST

Kawasaki

11

26:33.711

4

18

21

Luca Poggi

FMI / ITA

KTM

11

26:37.946

3

19

471

Volodymyr Tarasov

FMU / UKR

KTM

11

26:48.579

2

20

127

Kalle Rintamaki

SML / FIN

KTM

11

26:49.147

1

21

13

Anton Gole

SVEMO / SWE

Honda

11

27:12.381

22

138

Ken Bengtsson

SVEMO / SWE

Kawasaki

11

27:16.604

23

80

Niila Lappi

SML / FIN

Yamaha

10

24:35.403

24

18

Jan Vondrasek

ACCR / CZE

KTM

10

24:45.505

25

501

Maciej Więckowski

PZM / POL

KTM

10

24:49.473

26

12

Jani Koskiranta

SML / FIN

Yamaha

10

24:50.636

27

101

Valeriy Dotsenko

FMU / UKR

KTM

10

24:56.753

28

28

Ivan Baranov

MFR / RUS

KTM

10

25:22.135

29

143

Valtteri Malin

SML / FIN

KTM

10

25:23.933

30

131

Tomas Sileika

LaMSF / LAT

Suzuki

10

25:24.289

31

147

Miro Sihvonen

SML / FIN

KTM

10

25:59.123

32

30

Oleksandr Sirko

FMU / UKR

KTM

10

26:07.818

33

26

Rihards Barenis

LaMSF / LAT

Suzuki

10

26:35.780

34

15

Saimonas Vespenderis

LMSF/ LTU

KTM

10

26:51.634

35

125

Vadym Lobur

FMU / UKR

KTM

10

27:05.376

36

104

Karlis Sabulis

LaMSF / LAT

Suzuki

9

25:12.213

37

102

Arminas Jasikonis

LMSF/ LTU

Suzuki

6

14:30.950

38

299

Hendrik Talviku

EMF / EST

Suzuki

1

2:37.388

39

302

Appy Jr. Robben

MUL / NED

Suzuki

1

2:49.695

40

55

Rain Koch

EMF / EST

KTM

0

33.127