EMX-85 - Rozgrzewka

2010 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-85 European Championship EMN 20/9 - Lidzbark Warmiński (Poland), 2 maja 2010
Hans-Rudolf Hein
Andrzej Olszewski
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

243

Tim Gaiser

AMZS / SLO

KTM

9

1:53.079

8

2

48

Rostyslav Voytsyckyy

FMU / UKR

KTM

7

1:55.948

3

3

5

Micha-Boy De Waal

KNMV / NED

Suzuki

7

1:56.066

6

4

189

Brian Bogers

KNMV / NED

KTM

8

1:56.190

3

5

116

Vsevolod Brylyakov

MFR / RUS

KTM

9

1:56.719

9

6

141

Pauls Jonas

LaMSF / LAT

Suzuki

8

1:56.804

3

7

102

Arminas Jasikonis

LMSF/ LTU

Suzuki

8

1:57.758

3

8

20

Emanuele Facchetti

FMI / ITA

KTM

7

1:59.422

4

9

199

Jorge Zaragoza Beltran

RFME / SPA

Suzuki

9

2:01.066

9

10

21

Luca Poggi

FMI / ITA

KTM

7

2:01.322

6

11

22

Lorenzo Ravera

FMI / ITA

KTM

7

2:01.841

3

12

104

Karlis Sabulis

LaMSF / LAT

Suzuki

9

2:01.921

9

13

76

Henri Roosiorg

EMF / EST

KTM

8

2:02.136

6

14

302

Appy Jr. Robben

MUL / NED

Suzuki

6

2:02.989

5

15

19

Janno Schmidt

EMF / EST

Kawasaki

7

2:03.146

2

16

24

Davide Bonini

FMI / ITA

KTM

7

2:03.386

5

17

101

Valeriy Dotsenko

FMU / UKR

KTM

8

2:03.556

8

18

131

Tomas Sileika

LaMSF / LAT

Suzuki

8

2:03.757

6

19

99

Ivan Petrov

BMF / BUL

KTM

7

2:04.731

5

20

501

Maciej Więckowski

PZM / POL

KTM

8

2:04.846

3

21

37

Dmytro Asmanov

FMU / UKR

9

2:05.504

5

22

127

Kalle Rintamaki

SML / FIN

KTM

7

2:05.868

3

23

471

Volodymyr Tarasov

FMU / UKR

KTM

7

2:05.950

3

24

138

Ken Bengtsson

SVEMO / SWE

Kawasaki

9

2:06.116

3

25

13

Anton Gole

SVEMO / SWE

Honda

5

2:06.413

4

26

80

Niila Lappi

SML / FIN

Yamaha

9

2:07.633

4

27

10

Vaclav Kovar

ACCR / CZE

KTM

5

2:07.977

3

28

68

Hampus Kahrle

SVEMO / SWE

Suzuki

7

2:08.380

4

29

12

Jani Koskiranta

SML / FIN

Yamaha

9

2:08.881

9

30

504

Igor Dylak

PZM / POL

Yamaha

6

2:11.827

3

31

147

Miro Sihvonen

SML / FIN

KTM

8

2:16.349

5

32

506

Kacper Kozłowski

PZM / POL

Yamaha

7

2:20.456

7

33

30

Oleksandr Sirko

FMU / UKR

KTM

8

2:23.306

7

34

507

Michał Krech

PZM / POL

Yamaha

ZEM Racing Team

3

2:27.131

3