EMX-85 - Trening dowolny II

2010 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-85 European Championship EMN 20/9 - Lidzbark Warmiński (Poland), 2 maja 2010
Hans-Rudolf Hein
Andrzej Olszewski
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

48

Rostyslav Voytsyckyy

FMU / UKR

KTM

8

1:46.028

2

2

189

Brian Bogers

KNMV / NED

KTM

16

1:46.973

3

3

199

Jorge Zaragoza Beltran

RFME / SPA

Suzuki

14

1:47.220

3

4

5

Micha-Boy De Waal

KNMV / NED

Suzuki

14

1:47.925

10

5

116

Vsevolod Brylyakov

MFR / RUS

KTM

14

1:48.257

14

6

141

Pauls Jonas

LaMSF / LAT

Suzuki

14

1:48.292

2

7

104

Karlis Sabulis

LaMSF / LAT

Suzuki

10

1:48.309

9

8

102

Arminas Jasikonis

LMSF/ LTU

Suzuki

13

1:49.112

2

9

243

Tim Gaiser

AMZS / SLO

KTM

13

1:49.329

4

10

10

Vaclav Kovar

ACCR / CZE

KTM

12

1:49.520

12

11

20

Emanuele Facchetti

FMI / ITA

KTM

11

1:49.757

11

12

24

Davide Bonini

FMI / ITA

KTM

13

1:51.276

11

13

22

Lorenzo Ravera

FMI / ITA

KTM

12

1:51.496

6

14

302

Appy Jr. Robben

MUL / NED

Suzuki

12

1:51.682

8

15

76

Henri Roosiorg

EMF / EST

KTM

14

1:51.997

13

16

471

Volodymyr Tarasov

FMU / UKR

KTM

14

1:52.248

10

17

99

Ivan Petrov

BMF / BUL

KTM

13

1:52.609

10

18

19

Janno Schmidt

EMF / EST

Kawasaki

9

1:52.834

9

19

138

Ken Bengtsson

SVEMO / SWE

Kawasaki

12

1:52.882

3

20

37

Dmytro Asmanov

FMU / UKR

13

1:53.078

4

21

127

Kalle Rintamaki

SML / FIN

KTM

14

1:53.125

3

22

101

Valeriy Dotsenko

FMU / UKR

KTM

13

1:53.206

8

23

13

Anton Gole

SVEMO / SWE

Honda

14

1:53.263

8

24

12

Jani Koskiranta

SML / FIN

Yamaha

11

1:53.960

7

25

131

Tomas Sileika

LaMSF / LAT

Suzuki

11

1:54.165

7

26

21

Luca Poggi

FMI / ITA

KTM

11

1:54.200

7

27

68

Hampus Kahrle

SVEMO / SWE

Suzuki

13

1:55.365

4

28

501

Maciej Więckowski

PZM / POL

KTM

13

1:55.671

2

29

80

Niila Lappi

SML / FIN

Yamaha

13

1:56.255

2

30

504

Igor Dylak

PZM / POL

Yamaha

12

1:57.925

3

31

147

Miro Sihvonen

SML / FIN

KTM

13

1:59.150

7

32

507

Michał Krech

PZM / POL

Yamaha

ZEM Racing Team

12

1:59.538

6

33

506

Kacper Kozłowski

PZM / POL

Yamaha

11

2:00.747

3

34

30

Oleksandr Sirko

FMU / UKR

KTM

12

2:01.808

9