https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III i IV Runda (MX2J, MX65, MX1)
-
Stryków
, 27 czerwca 2010
Elżbieta Marcinkiewicz
Zbigniew Orłamowski
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Bartosz Sawczuk
2 - #221 Oskar Barański
3 - #108 Tomasz Wysocki
4 - #505 Bartosz Piątek
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #121 Dawid Sierociński
7 - #25 Michał Jońca
8 - #123 Adam Tomiczek
9 - #31 Dawid Konkol
10 - #11 Marcin Bogucki
11 - #711 Aleksandr Volovich
12 - #40 Michał Kozera
13 - #114 Leszek Jasiński
14 - #96 Luis Carstens
15 - #152 Mikołaj Kołodziejak
16 - #37 Patryk Szyszko
17 - #93 Paweł Pruszczyński
18 - #26 Maciej Mękal
19 - #89 Paweł Płochocki
20 - #12 Miłosz Kozica
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Bartosz Sawczuk
2 - #221 Oskar Barański
3 - #108 Tomasz Wysocki
4 - #505 Bartosz Piątek
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #121 Dawid Sierociński
7 - #25 Michał Jońca
8 - #123 Adam Tomiczek
9 - #31 Dawid Konkol
10 - #11 Marcin Bogucki
11 - #711 Aleksandr Volovich
12 - #40 Michał Kozera
13 - #114 Leszek Jasiński
14 - #96 Luis Carstens
15 - #152 Mikołaj Kołodziejak
16 - #37 Patryk Szyszko
18 - #26 Maciej Mękal
19 - #89 Paweł Płochocki
20 - #12 Miłosz Kozica
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartosz Sawczuk
1
1:42.379
13:39:53.195
2
2:12.519
46.2
3:54.898
13:42:05.714
+16.743
1:55.776
3
2:12.984
46.0
6:07.882
13:44:18.698
+19.731
1:53.253
4
2:11.025
46.7
8:18.907
13:46:29.723
+14.822
1:56.203
5
2:11.079
46.7
10:29.986
13:48:40.802
+16.656
1:54.423
6
2:11.503
46.5
12:41.489
13:50:52.305
+15.925
1:55.578
7
2:13.840
45.7
14:55.329
13:53:06.145
+19.645
1:54.195
8
2:15.011
45.3
17:10.340
13:55:21.156
+20.112
1:54.899
9
2:13.558
45.8
19:23.898
13:57:34.714
+18.389
1:55.169
10
2:14.516
45.5
21:38.414
13:59:49.230
+19.050
1:55.466
11
2:16.478
44.8
23:54.892
14:02:05.708
+21.551
1:54.927
12
2:16.701
44.8
26:11.593
14:04:22.409
+20.262
1:56.439