MX1 - Wyścig pierwszy

2010 | Motocross | Mistrzostwa Świata

FIM MX1 World Championship IMN 202/02 - Mantova (Italy), 11 kwietnia 2010
Wolfgang Srb
Andrea Barbieri
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

25

Clement Desalle

FMB / BEL

Suzuki

19

40:13.247

25

2

222

Antonio Cairoli

FMI / ITA

KTM

19

40:17.965

22

3

2

Maximilian Nagl

DMSB / GER

KTM

19

40:27.588

20

4

9

Ken de Dycker

FMB / BEL

Yamaha

19

40:40.651

18

5

90

Sebastien Pourcel

FFM / FRA

Kawasaki

19

40:43.100

16

6

702

Jimmy Albertson

AMA / USA

Honda

19

40:46.370

15

7

121

Xavier Boog

FFM / FRA

Kawasaki

19

40:48.302

14

8

7

Jonathan Barragan

RFME / ESP

Kawasaki

19

40:51.011

13

9

40

Tanel Leok

EMF / EST

Honda

19

40:56.305

12

10

11

Steve Ramon

FMB / BEL

Suzuki

19

41:07.595

11

11

13

Manuel Monni

FMI / ITA

Yamaha

19

41:25.089

10

12

14

Marc de Reuver

MUL / NED

Suzuki

19

41:32.591

9

13

39

Davide Guarneri

FMI / ITA

Honda

19

41:36.998

8

14

777

Evgeny Bobryshev

MFR / RUS

Honda

19

41:37.347

7

15

8

Gareth Swanepoel

ACU / RSA

Honda

19

42:00.259

6

16

17

Tom Soederstroem

SVEMO / SWE

Yamaha

19

42:04.349

5

17

6

Joshua Coppins

MNZ / NZL

Aprilia

19

42:05.477

4

18

24

Tom Church

ACU / GBR

CCM

19

42:18.170

3

19

19

David Philippaerts

FMI / ITA

Yamaha

19

42:52.698

2

20

120

Cedric Soubeyras

FFM / FRA

KTM

18

40:21.141

1

21

383

Mathias Bellino

FFM / FRA

KTM

18

40:23.857

22

38

Yentel Martens

MUL / BEL

KTM

18

40:24.828

23

49

Gunter Schmidinger

OeAMTC / AUT

Suzuki

18

40:25.273

24

75

Kevin Wouts

FMB / BEL

Kawasaki

18

40:37.043

25

23

Bas Verhoeven

KNMV / NED

Honda

18

41:26.662

26

131

Martin Michek

ACCR / CZE

TM

17

40:29.706

27

27

Philips Kempelis

LaMSF / LAT

Honda

17

41:08.458

28

4

Kevin Strijbos

FMB / BEL

Suzuki

13

30:27.951

29

76

Rickard Sandberg

SVEMO / SWE

Kawasaki

8

21:42.447

30

21

Morgane Jacquelin

FFM / FRA

Suzuki

6

19:43.562

31

36

Matteo Bonini

FMI / ITA

Yamaha

4

11:05.585

32

10

Anthony Boissiere

FFM / FRA

TM

4

16:17.004

33

52

Matthias Walkner

OeAMTC / AUT

KTM

1

5:50.554

34

77

Shannon Terreblanche

DMSB / RSA

Kawasaki

NS

15

Julien Bill

FMS / SUI

Aprilia

0

10.717

NS

20

Gregory Aranda

FFM / FRA

Kawasaki

0

1:51.791