Sidecar - Rozgrzewka

2010 | Motocross | Mistrzostwa Świata

Sidecar World Championship IMN 204/05 - Wschowa, 6 czerwca 2010
Jean-Yves Desplaces
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

111

Daniel Willemsen / Gertie Eggink

KNMV / NED

WSP

6

2:17.882

5

2

8

Etienne Bax / Ben Van Den Bogaart

KNMV / NED

EML

8

2:19.591

4

3

3

Janis Daiders / Lauris Daiders

LaMSF / LAT

VMC

7

2:20.037

5

4

2

Jan Hendrickx / Tim Smeuninx

FMB / BEL

KTM

7

2:20.592

4

5

6

Vaclav Rozehnal / Marek Rozehnal

ACCR / CZE

VMC

4

2:20.786

4

6

18

Ben Adriaenssen / Kenny Van Gaalen

FMB / BEL

VMC

8

2:22.124

7

7

7

Maris Rupeiks / Kaspars Stupelis

LaMSF / LAT

VMC

7

2:22.575

5

8

1

Joris Hendrickx / Kaspars Liepins

FMB / BEL

KTM

8

2:22.918

7

9

15

Jan Visscher / Jeroen Visscher

KNMV / NED

VMC

8

2:23.661

3

10

33

Baptiste Bigand / Julien Bigand

FFM / FRA

VMC

6

2:23.901

6

11

11

Peter Steegmans / Sven Verbrugge

FMB / BEL

KTM

8

2:24.154

5

12

27

Thijs Derks / Roy Derks

KNMV / NED

EML

7

2:24.501

6

13

38

Carlo Van Duijnhoven / Marc Van Deutekom

KNMV / NED

VMC

8

2:24.587

8

14

10

Tomas Cermak / Ondrej Cermak

ACCR / CZE

MEFO

7

2:26.296

3

15

9

Stuart Brown / Luke Peters

ACU / GBR

MEFO

8

2:27.887

8

16

4

Marko Happich / Martin Betschart

DMSB / GER

MEFO

8

2:27.988

3

17

71

John Watson / Dagwin Sabbe

MCUI / GBR

VMC

3

2:28.737

3

18

34

Arnolds Silis / Gints Silis

LaMSF / LAT

VMC

6

2:29.608

5

19

14

Thomas Morch / Robbie Bax

DMSB / GER

Zabel

7

2:29.797

3

20

23

Margo Sonn / Elvijs Mucenieks

EMF / EST

AYR

6

2:31.497

2

21

68

Marcel Faustmann / Bruno Kalin

DMSB / GER

Zabel

7

2:31.916

2

22

84

Andy Burgler / Markus Gloor

FMS / SUI

VMC

7

2:32.767

4

23

21

Robert Gustavsson / Henrik Apelgren

SVEMO / SWE

VMC

5

2:33.457

5

24

52

Richard Jenkins / Peter Girling

ACU / GBR

VMC

6

2:33.671

3

25

131

Benny Cle / Louis Eggers

FMB / BEL

Zabel

3

2:35.240

2

26

99

Geert Devoldere / Jacques Pillier

FFM / FRA

EML

3

2:35.428

2

27

17

Daniel Millard / Joe Millard

ACU / GBR

Husaberg

4

2:37.444

2

28

78

Tobias Grund / Raphael Markert

DMSB / GER

MEFO

7

2:37.477

6

29

46

Liutauras Variakojis / Arvydas Davidonis

LMSF/ LTU

AYR

3

2:39.535

3

30

56

Zigmas Ziukas / Jonas Davidonis

LMSF/ LTU

AYR

5

2:41.898

1