https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MS
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sidecar - Trening kwalifikacyjny gr. B
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Świata
Sidecar World Championship IMN 204/05
-
Wschowa
, 6 czerwca 2010
Jean-Yves Desplaces
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #111 Daniel Willemsen / Gertie Eggink
2 - #8 Etienne Bax / Ben Van Den Bogaart
3 - #18 Ben Adriaenssen / Kenny Van Gaalen
4 - #2 Jan Hendrickx / Tim Smeuninx
5 - #15 Jan Visscher / Jeroen Visscher
6 - #6 Vaclav Rozehnal / Marek Rozehnal
7 - #71 John Watson / Dagwin Sabbe
8 - #10 Tomas Cermak / Ondrej Cermak
9 - #23 Margo Sonn / Elvijs Mucenieks
10 - #34 Arnolds Silis / Gints Silis
11 - #52 Richard Jenkins / Peter Girling
12 - #17 Daniel Millard / Joe Millard
13 - #46 Liutauras Variakojis / Arvydas Davidonis
14 - #84 Andy Burgler / Markus Gloor
15 - #50 Jean-Marie Ains / Edouard Chereau
16 - #99 Geert Devoldere / Jacques Pillier
17 - #78 Tobias Grund / Raphael Markert
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #111 Daniel Willemsen / Gertie Eggink
3 - #18 Ben Adriaenssen / Kenny Van Gaalen
4 - #2 Jan Hendrickx / Tim Smeuninx
5 - #15 Jan Visscher / Jeroen Visscher
6 - #6 Vaclav Rozehnal / Marek Rozehnal
7 - #71 John Watson / Dagwin Sabbe
8 - #10 Tomas Cermak / Ondrej Cermak
9 - #23 Margo Sonn / Elvijs Mucenieks
10 - #34 Arnolds Silis / Gints Silis
11 - #52 Richard Jenkins / Peter Girling
12 - #17 Daniel Millard / Joe Millard
13 - #46 Liutauras Variakojis / Arvydas Davidonis
14 - #84 Andy Burgler / Markus Gloor
15 - #50 Jean-Marie Ains / Edouard Chereau
16 - #99 Geert Devoldere / Jacques Pillier
17 - #78 Tobias Grund / Raphael Markert
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Daniel Willemsen / Gertie Eggink
1:10.162
13:01:10.594
1
3:21.285
31.3
4:31.447
13:04:31.879
-12.640
3:33.925
2
2:18.821
45.4
6:50.268
13:06:50.700
-41.688
3:00.509
3
2:50.939
36.9
9:41.207
13:09:41.639
-2:28.671
5:19.610
4
2:19.612
45.1
12:00.819
13:12:01.251
-0.324
2:19.936
5
3:10.411
33.1
15:11.230
13:15:11.662
+18.764
2:51.647
6
2:22.219
44.3
17:33.449
13:17:33.881
-50.838
3:13.057
7
9:10.797
11.4
26:44.246
13:26:44.678
+6:53.206
2:17.591
8
3:02.213
34.6
29:46.459
13:29:46.891
-8:31.577
11:33.790
9
2:21.257
44.6
32:07.716
13:32:08.148
-36.524
2:57.781
10
3:04.525
34.1
35:12.241
13:35:12.673
-40.722
3:45.247
11
2:21.159
44.6
37:33.400
13:37:33.832