https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
M.S.Polski Zachodniej I Runda
-
Mirocin Dolny
, 25 kwietnia 2010
Andrzej Nalepka
Krzysztof Raczykowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #24 Patryk Dziasek
2 - #388 Damian Kowalczyk
3 - #84 Jan Mroziński
4 - #48 Jakub Krzak
5 - #338 Wiktor Chudziński
6 - #22 Rafał Miśtak
7 - #767 Dawid Słaby
8 - #224 Kamil Nowakowski
9 - #23 Łukasz Dziel
10 - #22. Rafał Wilczkowski
11 - #73 Kacper Serówka
12 - #124 Patryk Skawiński
13 - #49 Tahir Sylaj
14 - #81 Krystian Skawiński
15 - #58 Łukasz Chmiel
16 - #266 Przemysław Włodarczyk
17 - #36 Maciej Berkowicz
18 - #39 Tomasz Werner
19 - #95 Robert Szkopek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #24 Patryk Dziasek
2 - #388 Damian Kowalczyk
3 - #84 Jan Mroziński
4 - #48 Jakub Krzak
6 - #22 Rafał Miśtak
7 - #767 Dawid Słaby
8 - #224 Kamil Nowakowski
9 - #23 Łukasz Dziel
10 - #22. Rafał Wilczkowski
11 - #73 Kacper Serówka
12 - #124 Patryk Skawiński
13 - #49 Tahir Sylaj
14 - #81 Krystian Skawiński
15 - #58 Łukasz Chmiel
16 - #266 Przemysław Włodarczyk
17 - #36 Maciej Berkowicz
18 - #39 Tomasz Werner
19 - #95 Robert Szkopek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Dziasek
7.450
15:40:08.537
1
2:18.394
39.0
2:25.844
15:42:26.931
+12.667
2:05.727
2
2:09.589
41.7
4:35.433
15:44:36.520
+4.994
2:04.595
3
2:10.262
41.5
6:45.695
15:46:46.782
+1.891
2:08.371
4
2:10.743
41.3
8:56.438
15:48:57.525
+6.334
2:04.409
5
2:10.464
41.4
11:06.902
15:51:07.989
+5.557
2:04.907
6
2:09.222
41.8
13:16.124
15:53:17.211
+3.561
2:05.661
7
2:13.308
40.5
15:29.432
15:55:30.519
+7.976
2:05.332
8
2:09.140
41.8
17:38.572
15:57:39.659
+3.195
2:05.945