https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
M.S.Polski Zachodniej I Runda
-
Mirocin Dolny
, 25 kwietnia 2010
Andrzej Nalepka
Krzysztof Raczykowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #95 Robert Szkopek
2 - #84 Jan Mroziński
3 - #388 Damian Kowalczyk
4 - #24 Patryk Dziasek
5 - #23 Łukasz Dziel
6 - #22 Rafał Miśtak
7 - #767 Dawid Słaby
8 - #338 Wiktor Chudziński
9 - #48 Jakub Krzak
10 - #22. Rafał Wilczkowski
11 - #49 Tahir Sylaj
12 - #224 Kamil Nowakowski
13 - #124 Patryk Skawiński
14 - #81 Krystian Skawiński
15 - #73 Kacper Serówka
16 - #58 Łukasz Chmiel
17 - #266 Przemysław Włodarczyk
18 - #29 Maciej Padamczyk
19 - #39 Tomasz Werner
20 - #36 Maciej Berkowicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #95 Robert Szkopek
2 - #84 Jan Mroziński
3 - #388 Damian Kowalczyk
4 - #24 Patryk Dziasek
5 - #23 Łukasz Dziel
6 - #22 Rafał Miśtak
8 - #338 Wiktor Chudziński
9 - #48 Jakub Krzak
10 - #22. Rafał Wilczkowski
11 - #49 Tahir Sylaj
12 - #224 Kamil Nowakowski
13 - #124 Patryk Skawiński
14 - #81 Krystian Skawiński
15 - #73 Kacper Serówka
16 - #58 Łukasz Chmiel
17 - #266 Przemysław Włodarczyk
18 - #29 Maciej Padamczyk
19 - #39 Tomasz Werner
20 - #36 Maciej Berkowicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Robert Szkopek
5.399
12:52:10.006
1
2:04.632
43.3
2:10.031
12:54:14.638
+3.682
2:00.950
2
2:06.001
42.9
4:16.032
12:56:20.639
+8.707
1:57.294
3
2:05.640
43.0
6:21.672
12:58:26.279
+7.164
1:58.476
4
2:10.227
41.5
8:31.899
13:00:36.506
+11.695
1:58.532
5
2:19.486
38.7
10:51.385
13:02:55.992
+19.957
1:59.529
6
2:07.355
42.4
12:58.740
13:05:03.347
+7.307
2:00.048
7
2:08.959
41.9
15:07.699
13:07:12.306
+6.443
2:02.516
8
2:08.634
42.0
17:16.333
13:09:20.940
+0.774
2:07.860