https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/PP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig pierwszy
2010 | Motocross
|
Puchar Polski
Puchar Polski V Runda (MX1,MX2,MX65,MX85)
-
Orneta
, 26 września 2010
Elżbieta Marcinkiewicz
Ireneusz Wisznia
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #51 Jakub Majchrzak
2 - #42 Paweł Szturomski
3 - #152 Mikołaj Kołodziejak
4 - #24 Paweł Albin
5 - #25 Michał Jońca
6 - #96 Luis Carstens
7 - #144 Sebastian Kałużny
8 - #113 Karol Kamiński
9 - #94 Radosław Boczek
10 - #240 Michał Kozera
11 - #199 Mateusz Zych
12 - #105 Tomasz Żulewski
13 - #37 Patryk Szyszko
14 - #63 Łukasz Walczak
15 - #198 Majkel Walkiewicz
16 - #90 Krzysztof Marszałek
17 - #128 Oskar Pingot
18 - #525 Mateusz Tkaczyk
19 - #300 Oleg Chmielewski
20 - #189 Józef Odrakiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #51 Jakub Majchrzak
2 - #42 Paweł Szturomski
3 - #152 Mikołaj Kołodziejak
4 - #24 Paweł Albin
5 - #25 Michał Jońca
6 - #96 Luis Carstens
7 - #144 Sebastian Kałużny
8 - #113 Karol Kamiński
10 - #240 Michał Kozera
11 - #199 Mateusz Zych
12 - #105 Tomasz Żulewski
13 - #37 Patryk Szyszko
14 - #63 Łukasz Walczak
15 - #198 Majkel Walkiewicz
16 - #90 Krzysztof Marszałek
17 - #128 Oskar Pingot
18 - #525 Mateusz Tkaczyk
19 - #300 Oleg Chmielewski
20 - #189 Józef Odrakiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Majchrzak
26.715
13:28:50.976
1
2:14.917
44.0
2:41.632
13:31:05.893
+15.660
1:59.257
2
2:03.678
48.0
4:45.310
13:33:09.571
+5.414
1:58.264
3
2:06.846
46.8
6:52.156
13:35:16.417
+6.702
2:00.144
4
2:07.024
46.8
8:59.180
13:37:23.441
+6.393
2:00.631
5
2:07.880
46.4
11:07.060
13:39:31.321
+5.949
2:01.931
6
2:07.235
46.7
13:14.295
13:41:38.556
+0.501
2:06.734
7
2:08.828
46.1
15:23.123
13:43:47.384
+1.577
2:07.251
8
2:08.375
46.3
17:31.498
13:45:55.759
+2.739
2:05.636
9
2:10.987
45.3
19:42.485
13:48:06.746
+7.268
2:03.719
10
2:10.666
45.5
21:53.151
13:50:17.412
+7.253
2:03.413
11
2:09.467
45.9
24:02.618
13:52:26.879
+3.513
2:05.954
12
2:08.182
46.3
26:10.800
13:54:35.061
-0.420
2:08.602