https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/PST
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig drugi
2010 | Motocross
|
Puchar Sześciu Torów
Puchar 6 Torów II Runda
-
Konary
, 9 maja 2010
Zdzisław Rapacz
Piotr Krzepkowski
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #25 Jakub Derabin
2 - #43 Łukasz Komendera
3 - #41 Łukasz Bajek
4 - #73 Grzegorz Pastuszka
5 - #21 Hubert Zieliński
6 - #140 Szymon Miśkowiec
7 - #30. Michał Marmuszewski
8 - #34 Rafał Fuła
9 - #7 Leszek Drogosz
10 - #72 Kamil Wojcieszyński
11 - #17 Michał Rybus
12 - #151 Łukasz Nowak
13 - #108 Dariusz Adamczyk
14 - #71 Radosław Jeż
15 - #141 Rafał Majewski
16 - #18 Michał Płaskociński
17 - #8 Michał Wężowicz
18 - #97 Paweł Magda
19 - #318 Radosław Fabryczny
20 - #76 Jarosław Cedro
21 - #54 Kamil Piątek
22 - #1 Krzysztof Nędzka
23 - #85 Krzysztof Kaczka
24 - #169 Tomasz Korzępa
25 - #30 Sylwester Beekhoven
26 - #440 Robert Mędrecki
27 - #74 Adrian Gawroński
28 - #63 Ernest Krawczyk
29 - #31 Krzysztof Łabuda
30 - #222 Łukasz Bartosiński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #25 Jakub Derabin
2 - #43 Łukasz Komendera
3 - #41 Łukasz Bajek
4 - #73 Grzegorz Pastuszka
6 - #140 Szymon Miśkowiec
7 - #30. Michał Marmuszewski
8 - #34 Rafał Fuła
9 - #7 Leszek Drogosz
10 - #72 Kamil Wojcieszyński
11 - #17 Michał Rybus
12 - #151 Łukasz Nowak
13 - #108 Dariusz Adamczyk
14 - #71 Radosław Jeż
15 - #141 Rafał Majewski
16 - #18 Michał Płaskociński
17 - #8 Michał Wężowicz
18 - #97 Paweł Magda
19 - #318 Radosław Fabryczny
20 - #76 Jarosław Cedro
21 - #54 Kamil Piątek
22 - #1 Krzysztof Nędzka
23 - #85 Krzysztof Kaczka
24 - #169 Tomasz Korzępa
25 - #30 Sylwester Beekhoven
26 - #440 Robert Mędrecki
27 - #74 Adrian Gawroński
28 - #63 Ernest Krawczyk
29 - #31 Krzysztof Łabuda
30 - #222 Łukasz Bartosiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Derabin
14.411
15:07:29.352
1
1:45.438
52.6
1:59.849
15:09:14.790
-2.677
1:48.115
2
1:49.108
50.8
3:48.957
15:11:03.898
+2.436
1:46.672
3
2:05.250
44.3
5:54.207
15:13:09.148
+19.354
1:45.896
4
1:52.394
49.3
7:46.601
15:15:01.542
+7.849
1:44.545
5
1:51.380
49.8
9:37.981
15:16:52.922
+1.474
1:49.906
6
1:51.194
49.9
11:29.175
15:18:44.116
-1.461
1:52.655
7
1:56.810
47.5
13:25.985
15:20:40.926
+3.506
1:53.304
8
1:58.663
46.7
15:24.648
15:22:39.589
+5.667
1:52.996
9
1:54.310
48.5
17:18.958
15:24:33.899
-4.414
1:58.724
10
1:55.424
48.0
19:14.382
15:26:29.323
+0.424
1:55.000
11
1:55.764
47.9
21:10.146
15:28:25.087
+0.985
1:54.779