https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/PST
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig drugi
2010 | Motocross
|
Puchar Sześciu Torów
Puchar 6 Torów II Runda
-
Konary
, 9 maja 2010
Zdzisław Rapacz
Piotr Krzepkowski
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #25 Jakub Derabin
2 - #43 Łukasz Komendera
3 - #41 Łukasz Bajek
4 - #73 Grzegorz Pastuszka
5 - #21 Hubert Zieliński
6 - #140 Szymon Miśkowiec
7 - #30. Michał Marmuszewski
8 - #34 Rafał Fuła
9 - #7 Leszek Drogosz
10 - #72 Kamil Wojcieszyński
11 - #17 Michał Rybus
12 - #151 Łukasz Nowak
13 - #108 Dariusz Adamczyk
14 - #71 Radosław Jeż
15 - #141 Rafał Majewski
16 - #18 Michał Płaskociński
17 - #8 Michał Wężowicz
18 - #97 Paweł Magda
19 - #318 Radosław Fabryczny
20 - #76 Jarosław Cedro
21 - #54 Kamil Piątek
22 - #1 Krzysztof Nędzka
23 - #85 Krzysztof Kaczka
24 - #169 Tomasz Korzępa
25 - #30 Sylwester Beekhoven
26 - #440 Robert Mędrecki
27 - #74 Adrian Gawroński
28 - #63 Ernest Krawczyk
29 - #31 Krzysztof Łabuda
30 - #222 Łukasz Bartosiński
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #43 Łukasz Komendera
3 - #41 Łukasz Bajek
4 - #73 Grzegorz Pastuszka
5 - #21 Hubert Zieliński
6 - #140 Szymon Miśkowiec
7 - #30. Michał Marmuszewski
8 - #34 Rafał Fuła
9 - #7 Leszek Drogosz
10 - #72 Kamil Wojcieszyński
11 - #17 Michał Rybus
12 - #151 Łukasz Nowak
13 - #108 Dariusz Adamczyk
14 - #71 Radosław Jeż
15 - #141 Rafał Majewski
16 - #18 Michał Płaskociński
17 - #8 Michał Wężowicz
18 - #97 Paweł Magda
19 - #318 Radosław Fabryczny
20 - #76 Jarosław Cedro
21 - #54 Kamil Piątek
22 - #1 Krzysztof Nędzka
23 - #85 Krzysztof Kaczka
24 - #169 Tomasz Korzępa
25 - #30 Sylwester Beekhoven
26 - #440 Robert Mędrecki
27 - #74 Adrian Gawroński
28 - #63 Ernest Krawczyk
29 - #31 Krzysztof Łabuda
30 - #222 Łukasz Bartosiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
15.162
15:07:30.103
1
1:48.115
51.3
2:03.277
15:09:18.218
2
1:46.672
52.0
3:49.949
15:11:04.890
3
1:45.896
52.4
5:35.845
15:12:50.786
4
1:44.545
53.0
7:20.390
15:14:35.331
5
1:49.906
50.4
9:10.296
15:16:25.237
6
1:52.655
49.2
11:02.951
15:18:17.892
7
1:53.304
48.9
12:56.255
15:20:11.196
8
1:52.996
49.1
14:49.251
15:22:04.192
9
1:58.724
46.7
16:47.975
15:24:02.916
10
1:55.000
48.2
18:42.975
15:25:57.916
11
1:54.779
48.3
20:37.754
15:27:52.695