https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E1 - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Pozostałe
Puchar Dolnego Śląska
-
Wałbrzych
, 25 września 2011
Sławomir Wojtyniak
Wiktor Firlik
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #31 Marcin Joniak
2 - #412 Tomasz Filip
3 - #143 Andrzej Segin
4 - #152 Uwe Bohme Kan
5 - #10. Patryk Żydak
6 - #13 Radosław Stochal
7 - #113 Łukasz Berka
8 - #144 Grzegorz Lenart
9 - #411 Paweł Jakubaszek
10 - #307 Łukasz Olchawa-Orłowski
11 - #177. Bernard Babsz
12 - #618 Bartosz Paluch
13 - #379 Daniel Kostyk
14 - #24 Paweł Stachoń
15 - #141 Grzegorz Trębka
16 - #278 Daniel Kornaga
17 - #135 Mateusz Kraszewski
18 - #303 Patrycja Komko
19 - #500 Krzysztof Camboy
20 - #115 Grzegorz Szczędzina
21 - #116 Tomasz Lechniak
22 - #410 Henryk Gola
23 - #127 Karolina Kampa
24 - #147 Tomasz Radom
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #31 Marcin Joniak
2 - #412 Tomasz Filip
3 - #143 Andrzej Segin
4 - #152 Uwe Bohme Kan
5 - #10. Patryk Żydak
6 - #13 Radosław Stochal
7 - #113 Łukasz Berka
8 - #144 Grzegorz Lenart
9 - #411 Paweł Jakubaszek
10 - #307 Łukasz Olchawa-Orłowski
11 - #177. Bernard Babsz
12 - #618 Bartosz Paluch
13 - #379 Daniel Kostyk
14 - #24 Paweł Stachoń
15 - #141 Grzegorz Trębka
16 - #278 Daniel Kornaga
17 - #135 Mateusz Kraszewski
19 - #500 Krzysztof Camboy
20 - #115 Grzegorz Szczędzina
21 - #116 Tomasz Lechniak
22 - #410 Henryk Gola
23 - #127 Karolina Kampa
24 - #147 Tomasz Radom
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Joniak
39.211
11:49:59.390
1
12:08.988
29.6
12:48.199
12:02:08.378
+2:44.859
9:24.129
2
11:22.044
31.7
24:10.243
12:13:30.422
+2:03.437
9:18.607
3
11:18.426
31.8
35:28.669
12:24:48.848
+2:01.900
9:16.526
4
11:34.794
31.1
47:03.463
12:36:23.642
+2:26.084
9:08.710
5
11:29.412
31.3
58:32.875
12:47:53.054
+2:21.106
9:08.306
6
12:23.812
29.0
1:10:56.687
13:00:16.866
+3:20.158
9:03.654
7
11:59.801
30.0
1:22:56.488
13:12:16.667
+2:55.847
9:03.954
8
12:25.872
29.0
1:35:22.360
13:24:42.539
+3:12.264
9:13.608
9
12:08.028
29.7
1:47:30.388
13:36:50.567
+2:58.940
9:09.088
10
11:51.269
30.4
1:59:21.657
13:48:41.836
+2:31.656
9:19.613
11
15:32.533
23.2
2:14:54.190
14:04:14.369
+6:23.817
9:08.716