Open - Wyścig pierwszy

2011 | Cross Country | Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego

II Runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego - Kanigówek, 30 lipca 2011
Roman Umiastowski
Leszek Gontarczyk
Artur Kulikowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty
11Karol BakunAP Polski131:31:09.463

50

2919Maciej StolarskiOffroad Białystok131:31:34.815

44

3131Sebastian KuncickiNZ131:32:39.699

40

4292Tomasz WalędowiczNZ131:33:38.601

36

5104Robert KaniewskiGKM Grodzisk Mazowiecki131:34:24.916

32

690Dariusz Strzelecki131:35:20.314

30

7117.Sławomir JabłońskiMX Chotomów131:35:22.311

28

8141Sebastian BudnyAMK Drwęca131:36:39.455

26

939Dawid MulawaOffroad Białystok131:38:03.232

24

10220Karol Olszewski121:31:34.054

22

1160Kacper BazydłoOffroad Białystok121:31:35.898

20

12237Paweł Szymański121:32:02.382

18

13988Bartłomiej Tabin121:32:07.744

16

14312Leszek GałšzkaAMK Polski121:33:30.059

14

1587Zbigniew KonopińskiNZ121:34:24.443

12

16249Michał SmoleńskiAMROL Team Lipnica121:37:43.078

10

17252Paweł RybińskiOffroad Białystok111:29:43.429

8

18527Radosław RybakAP Polski111:29:45.532

6

19907Zbigniew RadzikowskiAP Polski111:31:58.390

4

2024Tomasz GawronDROG BUD Piła111:32:17.125

2

21117Przemysław Pawłowski111:32:50.002

0

22401Adam ChacińskiAK Polski111:32:54.413

0

2363Mirosław Pleskot111:32:59.512

0

24101Dariusz KołodziejakSzarak Sochaczew111:36:29.504

0

25422Jeremiasz MandeckiKKM Kwidzyn101:31:44.229

0

26916Łukasz SuchorowskiNZ101:33:03.829

0

27619Sławomir SuchorowskiNZ101:35:02.067

0

28430Artur BłańskiNZ91:31:29.153

0

29328Piotr MoskalewiczNZ91:33:24.216

0

30950Leszek KorytkowskiNZ91:35:59.795

0

31771Karol OrłowskiMK Olsztyn91:38:32.331

0

32350Przemysław KlepackiOffroad Białystok81:04:28.891

0

33970Marcin WyszyńskiNZ81:34:56.557

0

342Rafał KiczkoNZ746:29.036

0

35256Rafał Strzaliński61:20:31.360

0

36775Łukasz KwiecieńNZ61:30:06.513

0

NK116Łukasz ZychNZ541:59.226

0

NK351Jerzy RożkiewiczNZ51:29:54.444

0

NK114Zbigniew CieœlikAMROL Team Lipnica322:37.975

0

NK224Jarosław CisakNZ219:33.369

0

NK17Marcin BieniadaNZ19:37.986

0

NK52Mateusz KołodziejakSzarak SochaczewCobra110:40.703

0

NK78Karol BiskupskiAP Polski113:50.461

0

NK424Marcin GarncarzNZ118:33.244

0