Open - Wyścig pierwszy

2011 | Cross Country | Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego

II Runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego - Kanigówek, 30 lipca 2011
Roman Umiastowski
Leszek Gontarczyk
Artur Kulikowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Karol Bakun

AP Polski

13

1:31:09.463

50

2

919

Maciej Stolarski

Offroad Białystok

13

1:31:34.815

44

3

131

Sebastian Kuncicki

NZ

13

1:32:39.699

40

4

292

Tomasz Walędowicz

NZ

13

1:33:38.601

36

5

104

Robert Kaniewski

GKM Grodzisk Mazowiecki

13

1:34:24.916

32

6

90

Dariusz Strzelecki

13

1:35:20.314

30

7

117.

Sławomir Jabłoński

MX Chotomów

13

1:35:22.311

28

8

141

Sebastian Budny

AMK Drwęca

13

1:36:39.455

26

9

39

Dawid Mulawa

Offroad Białystok

13

1:38:03.232

24

10

220

Karol Olszewski

12

1:31:34.054

22

11

60

Kacper Bazydło

Offroad Białystok

12

1:31:35.898

20

12

237

Paweł Szymański

12

1:32:02.382

18

13

988

Bartłomiej Tabin

12

1:32:07.744

16

14

312

Leszek Gałšzka

AMK Polski

12

1:33:30.059

14

15

87

Zbigniew Konopiński

NZ

12

1:34:24.443

12

16

249

Michał Smoleński

AMROL Team Lipnica

12

1:37:43.078

10

17

252

Paweł Rybiński

Offroad Białystok

11

1:29:43.429

8

18

527

Radosław Rybak

AP Polski

11

1:29:45.532

6

19

907

Zbigniew Radzikowski

AP Polski

11

1:31:58.390

4

20

24

Tomasz Gawron

DROG BUD Piła

11

1:32:17.125

2

21

117

Przemysław Pawłowski

11

1:32:50.002

22

401

Adam Chaciński

AK Polski

11

1:32:54.413

23

63

Mirosław Pleskot

11

1:32:59.512

24

101

Dariusz Kołodziejak

Szarak Sochaczew

11

1:36:29.504

25

422

Jeremiasz Mandecki

KKM Kwidzyn

10

1:31:44.229

26

916

Łukasz Suchorowski

NZ

10

1:33:03.829

27

619

Sławomir Suchorowski

NZ

10

1:35:02.067

28

430

Artur Błański

NZ

9

1:31:29.153

29

328

Piotr Moskalewicz

NZ

9

1:33:24.216

30

950

Leszek Korytkowski

NZ

9

1:35:59.795

31

771

Karol Orłowski

MK Olsztyn

9

1:38:32.331

32

350

Przemysław Klepacki

Offroad Białystok

8

1:04:28.891

33

970

Marcin Wyszyński

NZ

8

1:34:56.557

34

2

Rafał Kiczko

NZ

7

46:29.036

35

256

Rafał Strzaliński

6

1:20:31.360

36

775

Łukasz Kwiecień

NZ

6

1:30:06.513

NK

116

Łukasz Zych

NZ

5

41:59.226

NK

351

Jerzy Rożkiewicz

NZ

5

1:29:54.444

NK

114

Zbigniew Cieœlik

AMROL Team Lipnica

3

22:37.975

NK

224

Jarosław Cisak

NZ

2

19:33.369

NK

17

Marcin Bieniada

NZ

1

9:37.986

NK

52

Mateusz Kołodziejak

Szarak Sochaczew

Cobra

1

10:40.703

NK

78

Karol Biskupski

AP Polski

1

13:50.461

NK

424

Marcin Garncarz

NZ

1

18:33.244