https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/MOW
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
VIII Cross Country Ziemi Sochaczewskiej
-
Kurdwanów
, 28 sierpnia 2011
Robert Dudziński
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Sławomir Kreps
2 - #117 Jabłoński
3 - #903 Dariusz Stępień
4 - #188 Patryk Kasprzycki
5 - #71 Sebastian Sopel
6 - #8 Wojciech Kreps
7 - #73 Aleksander Bożałek
8 - #422 Jakub Chłodziński
9 - #613 Krystian Jędrzejewski
10 - #530 Maciej Felczyński
11 - #23 Adam Kozłowski
12 - #777 Sławomir Wiśniewski
13 - #60 Artur Sumiński
14 - #44 Michał Gładysz
15 - #66 Ireneusz Jurkiewicz
16 - #970 Marcin Wyszyński
17 - #83 Mateusz Drobiński
18 - #26 Artur Buczek
19 - #55 Bartłomiej Rosiak
20 - #350 Tomasz Giwojno
21 - #800 Szymon Lenartowicz
22 - #112 Tomasz Ceniak
23 - #997 Maciej Lachman
24 - #77 Marek Gisko
25 - #19 Michał Grochowski
26 - #78 Dorota Sumińska
27 - #13 Wojciech Rosiak
28 - #14 Paweł Matuszewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Sławomir Kreps
2 - #117 Jabłoński
3 - #903 Dariusz Stępień
4 - #188 Patryk Kasprzycki
5 - #71 Sebastian Sopel
6 - #8 Wojciech Kreps
7 - #73 Aleksander Bożałek
8 - #422 Jakub Chłodziński
9 - #613 Krystian Jędrzejewski
10 - #530 Maciej Felczyński
11 - #23 Adam Kozłowski
12 - #777 Sławomir Wiśniewski
13 - #60 Artur Sumiński
14 - #44 Michał Gładysz
15 - #66 Ireneusz Jurkiewicz
16 - #970 Marcin Wyszyński
17 - #83 Mateusz Drobiński
18 - #26 Artur Buczek
19 - #55 Bartłomiej Rosiak
21 - #800 Szymon Lenartowicz
22 - #112 Tomasz Ceniak
23 - #997 Maciej Lachman
24 - #77 Marek Gisko
25 - #19 Michał Grochowski
26 - #78 Dorota Sumińska
27 - #13 Wojciech Rosiak
28 - #14 Paweł Matuszewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Sławomir Kreps
1
5:54.809
15:42:47.785
2
5:01.347
59.7
10:56.156
15:47:49.132
+1:35.027
3:26.320
3
4:56.509
60.7
15:52.665
15:52:45.641
+1:27.170
3:29.339
4
4:54.291
61.2
20:46.956
15:57:39.932
+1:20.878
3:33.413
5
4:52.212
61.6
25:39.168
16:02:32.144
+1:20.412
3:31.800
6
4:55.042
61.0
30:34.210
16:07:27.186
+1:22.234
3:32.808
7
5:00.387
59.9
35:34.597
16:12:27.573
+1:29.073
3:31.314
8
4:44.686
63.2
40:19.283
16:17:12.259
+1:11.086
3:33.600
9
5:36.570
53.5
45:55.853
16:22:48.829
+2:08.001
3:28.569
10
5:02.426
59.5
50:58.279
16:27:51.255
+1:29.856
3:32.570
11
4:59.209
60.2
55:57.488
16:32:50.464
+1:24.540
3:34.669
12
4:55.866
60.8
1:00:53.354
16:37:46.330
+33.432
4:22.434
13
4:54.144
61.2
1:05:47.498
16:42:40.474
+1:21.106
3:33.038
14
4:54.708
61.1
1:10:42.206
16:47:35.182
+1:19.776
3:34.932
15
4:54.633
61.1
1:15:36.839
16:52:29.815
+1:19.140
3:35.493
16
4:54.672
61.1
1:20:31.511
16:57:24.487
+1:20.031
3:34.641
17
5:05.905
58.8
1:25:37.416
17:02:30.392
+1:37.662
3:28.243
18
5:05.477
58.9
1:30:42.893
17:07:35.869
+1:33.640
3:31.837