https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski III Runda
-
Piła
, 30 kwietnia 2011
Wiktor Firlik
Waldemar Iracki
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #423 Paweł Czeszejko
2 - #174 Łukasz Majewski
3 - #218 Paweł Grabowski
4 - #807 Artur Grygorcewicz
5 - #237 Michał Czochralski
6 - #130 Dariusz Małkiewicz
7 - #325 Arkadiusz Meredyk
8 - #777 Mariusz Krzywiel
9 - #241 Tomasz Krawczyk
10 - #422 Jeremiasz Mandecki
11 - #235 Grzegorz Zasada
12 - #336 Sebastian Romanowski
13 - #202 Paweł Hlavaty
14 - #249 Michał Smoleński
15 - #217 Michał Dominiak
16 - #552 Michał Mikołajczak
17 - #757 Dariusz Grudniewski
18 - #172 Mikołaj Majewski
19 - #300 Filip Ośmiałowski
20 - #916 Łukasz Suchorowski
21 - #303 Kamil Rożniak
NK - #131 Sebastian Kuncicki
NK - #399 Krzysztof Rychel
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #423 Paweł Czeszejko
2 - #174 Łukasz Majewski
3 - #218 Paweł Grabowski
4 - #807 Artur Grygorcewicz
5 - #237 Michał Czochralski
6 - #130 Dariusz Małkiewicz
7 - #325 Arkadiusz Meredyk
8 - #777 Mariusz Krzywiel
9 - #241 Tomasz Krawczyk
10 - #422 Jeremiasz Mandecki
11 - #235 Grzegorz Zasada
12 - #336 Sebastian Romanowski
14 - #249 Michał Smoleński
15 - #217 Michał Dominiak
16 - #552 Michał Mikołajczak
17 - #757 Dariusz Grudniewski
18 - #172 Mikołaj Majewski
19 - #300 Filip Ośmiałowski
20 - #916 Łukasz Suchorowski
21 - #303 Kamil Rożniak
NK - #131 Sebastian Kuncicki
NK - #399 Krzysztof Rychel
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Czeszejko
1:30.846
14:11:02.689
1
8:42.883
48.2
10:13.729
14:19:45.572
+42.811
8:00.072
2
8:11.805
51.2
18:25.534
14:27:57.377
+42.505
7:29.300
3
8:50.193
47.5
27:15.727
14:36:47.570
+1:33.993
7:16.200
4
9:21.250
44.9
36:36.977
14:46:08.820
+2:02.448
7:18.802
5
9:10.324
45.8
45:47.301
14:55:19.144
+1:50.639
7:19.685
6
8:58.811
46.8
54:46.112
15:04:17.955
+1:45.658
7:13.153
7
8:49.272
47.6
1:03:35.384
15:13:07.227
+1:23.948
7:25.324
8
8:45.417
48.0
1:12:20.801
15:21:52.644
+30.691
8:14.726
9
9:04.096
46.3
1:21:24.897
15:30:56.740
+1:20.680
7:43.416
10
8:18.499
50.6
1:29:43.396
15:39:15.239
+57.914
7:20.585
11
8:11.088
51.3
1:37:54.484
15:47:26.327
+35.790
7:35.298