https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig drugi
2011 | Cross Country
|
Puchar Polski
VIII i IX Runda Pucharu Polski
-
Chełmno
, 25 czerwca 2011
Lech Wiśniewski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #422 Jeremiasz Mandecki
2 - #174 Łukasz Majewski
3 - #131 Sebastian Kuncicki
4 - #241 Tomasz Krawczyk
5 - #130 Dariusz Małkiewicz
6 - #807 Artur Grygorcewicz
7 - #179 Maciej Wojcieszek
8 - #117 Przemysław Pawłowski
9 - #336 Sebastian Romanowski
10 - #229 Tomasz Brzeziński
11 - #242 Marcin Stuszewski
12 - #112 Marcin Lamowski
13 - #64 Jarosław Kargul
14 - #73 Jarosław Ginter
15 - #217 Michał Dominiak
16 - #417 Wiesław Płoszaj
17 - #916 Łukasz Suchorowski
18 - #325 Arkadiusz Meredyk
NK - #105 Bartosz Wiśniewski
NK - #477 Patryk Jabłoński
NK - #59 Maciej Leniak
NK - #218 Paweł Grabowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #422 Jeremiasz Mandecki
2 - #174 Łukasz Majewski
3 - #131 Sebastian Kuncicki
5 - #130 Dariusz Małkiewicz
6 - #807 Artur Grygorcewicz
7 - #179 Maciej Wojcieszek
8 - #117 Przemysław Pawłowski
9 - #336 Sebastian Romanowski
10 - #229 Tomasz Brzeziński
11 - #242 Marcin Stuszewski
12 - #112 Marcin Lamowski
13 - #64 Jarosław Kargul
14 - #73 Jarosław Ginter
15 - #217 Michał Dominiak
16 - #417 Wiesław Płoszaj
17 - #916 Łukasz Suchorowski
18 - #325 Arkadiusz Meredyk
NK - #105 Bartosz Wiśniewski
NK - #477 Patryk Jabłoński
NK - #59 Maciej Leniak
NK - #218 Paweł Grabowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jeremiasz Mandecki
1
11:29.929
12:37:53.278
2
10:03.464
46.5
21:33.393
12:47:56.742
+11.767
9:51.697
3
10:07.145
46.2
31:40.538
12:58:03.887
+14.864
9:52.281
4
9:59.909
46.8
41:40.447
13:08:03.796
-1.547
10:01.456
5
10:00.946
46.7
51:41.393
13:18:04.742
-8.374
10:09.320
6
10:05.702
46.4
1:01:47.095
13:28:10.444
-2.618
10:08.320
7
9:53.821
47.3
1:11:40.916
13:38:04.265
-14.826
10:08.647
8
10:00.564
46.8
1:21:41.480
13:48:04.829
-10.819
10:11.383
9
10:06.922
46.3
1:31:48.402
13:58:11.751
-11.469
10:18.391