https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig drugi
2011 | Cross Country
|
Puchar Polski
XIII i XIV Runga Pucharu Polski
-
Lidzbark Warmiński
, 13 sierpnia 2011
Barbara Knap
Mieczysław Paukszto
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #174 Łukasz Majewski
2 - #241 Tomasz Krawczyk
3 - #131 Sebastian Kuncicki
4 - #292 Tomasz Walendowicz
5 - #807 Artur Grygorcewicz
6 - #124 Robert Judycki
7 - #242 Marcin Stuszewski
8 - #117 Przemysław Pawłowski
9 - #64 Jarosław Kargul
10 - #179 Maciej Wojcieszek
11 - #172 Mikołaj Majewski
12 - #217 Michał Dominiak
13 - #105 Bartosz Wiśniewski
14 - #116 Łukasz Zych
15 - #916 Łukasz Suchorowski
NK - #73 Jarosław Ginter
NK - #336 Sebastian Romanowski
NK - #393 Sebastian Maj
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #174 Łukasz Majewski
2 - #241 Tomasz Krawczyk
3 - #131 Sebastian Kuncicki
4 - #292 Tomasz Walendowicz
5 - #807 Artur Grygorcewicz
6 - #124 Robert Judycki
7 - #242 Marcin Stuszewski
8 - #117 Przemysław Pawłowski
10 - #179 Maciej Wojcieszek
11 - #172 Mikołaj Majewski
12 - #217 Michał Dominiak
13 - #105 Bartosz Wiśniewski
14 - #116 Łukasz Zych
15 - #916 Łukasz Suchorowski
NK - #73 Jarosław Ginter
NK - #336 Sebastian Romanowski
NK - #393 Sebastian Maj
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Majewski
4:34.661
14:39:32.393
1
6:47.269
53.0
11:21.930
14:46:19.662
+54.271
5:52.998
2
6:55.562
52.0
18:17.492
14:53:15.224
+51.317
6:04.245
3
6:36.967
54.4
24:54.459
14:59:52.191
+32.819
6:04.148
4
6:44.797
53.4
31:39.256
15:06:36.988
+39.680
6:05.117
5
6:46.894
53.1
38:26.150
15:13:23.882
+37.323
6:09.571
6
6:50.980
52.6
45:17.130
15:20:14.862
+48.765
6:02.215
7
7:50.964
45.9
53:08.094
15:28:05.826
+1:53.861
5:57.103
8
6:58.067
51.7
1:00:06.161
15:35:03.893
+50.079
6:07.988
9
7:04.462
50.9
1:07:10.623
15:42:08.355
+56.718
6:07.744
10
6:53.072
52.3
1:14:03.695
15:49:01.427
+40.207
6:12.865
11
7:04.405
50.9
1:21:08.100
15:56:05.832
+53.396
6:11.009
12
6:55.417
52.0
1:28:03.517
16:03:01.249
+3.051
6:52.366
13
7:09.450
50.3
1:35:12.967
16:10:10.699
+45.137
6:24.313