https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Puchar Polski
XIII i XIV Runga Pucharu Polski
-
Lidzbark Warmiński
, 13 sierpnia 2011
Barbara Knap
Mieczysław Paukszto
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #292 Tomasz Walendowicz
2 - #241 Tomasz Krawczyk
3 - #174 Łukasz Majewski
4 - #807 Artur Grygorcewicz
5 - #579 Mariusz Rosiak
6 - #444 Maciej Myhan
7 - #172 Mikołaj Majewski
8 - #336 Sebastian Romanowski
9 - #64 Jarosław Kargul
10 - #73 Jarosław Ginter
11 - #217 Michał Dominiak
12 - #116 Łukasz Zych
13 - #242 Marcin Stuszewski
14 - #124 Robert Judycki
15 - #117 Przemysław Pawłowski
16 - #105 Bartosz Wiśniewski
17 - #179 Maciej Wojcieszek
18 - #446 Michał Dąbrowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #292 Tomasz Walendowicz
2 - #241 Tomasz Krawczyk
3 - #174 Łukasz Majewski
4 - #807 Artur Grygorcewicz
5 - #579 Mariusz Rosiak
6 - #444 Maciej Myhan
7 - #172 Mikołaj Majewski
8 - #336 Sebastian Romanowski
9 - #64 Jarosław Kargul
10 - #73 Jarosław Ginter
12 - #116 Łukasz Zych
13 - #242 Marcin Stuszewski
14 - #124 Robert Judycki
15 - #117 Przemysław Pawłowski
16 - #105 Bartosz Wiśniewski
17 - #179 Maciej Wojcieszek
18 - #446 Michał Dąbrowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Walendowicz
4:02.073
12:59:25.534
1
6:57.242
51.8
10:59.315
13:06:22.776
+1:00.922
5:56.320
2
7:03.635
51.0
18:02.950
13:13:26.411
+1:11.135
5:52.500
3
7:15.841
49.6
25:18.791
13:20:42.252
+1:14.396
6:01.445
4
7:12.096
50.0
32:30.887
13:27:54.348
+1:07.986
6:04.110
5
7:30.808
47.9
40:01.695
13:35:25.156
+1:14.419
6:16.389
6
10:26.610
34.5
50:28.305
13:45:51.766
+4:20.029
6:06.581
7
8:17.762
43.4
58:46.067
13:54:09.528
+1:50.517
6:27.245
8
8:28.219
42.5
1:07:14.286
14:02:37.747
+1:37.645
6:50.574
9
10:55.128
33.0
1:18:09.414
14:13:32.875
+3:58.477
6:56.651
10
9:00.850
39.9
1:27:10.264
14:22:33.725
+2:00.804
7:00.046