https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Enduro/PP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E2/E3 - Wyścig pierwszy
2011 | Enduro
|
Puchar Polski
Puchar Polski III i IV Runda
-
Sokółka
, 22 maja 2011
Marek Kopczyński
Marek Słomczyński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #277 Wojciech Lechowski
2 - #203 Maciej Kania
3 - #969 Bartłomiej Talaga
4 - #168 Adrian Marchewka
5 - #223 Michał Worobiej
6 - #237 Paweł Szymański
7 - #939 Paweł Laszuk
8 - #312 Leszek Gałązka
9 - #811 Marek Łoniewski
10 - #238 Bartłomiej Nowakowicz
11 - #328 Piotr Moskalewicz
12 - #45 Bartłomiej Pawłowski
13 - #256 Rafał Strzaliński
NU - #206 Robert Dorosz
NU - #989 Robert Mucha
NU - #538 Jacek Jackowski
NU - #118 Rafał Mucha
NU - #61 Tomasz Widłak
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #203 Maciej Kania
3 - #969 Bartłomiej Talaga
4 - #168 Adrian Marchewka
5 - #223 Michał Worobiej
6 - #237 Paweł Szymański
7 - #939 Paweł Laszuk
8 - #312 Leszek Gałązka
9 - #811 Marek Łoniewski
10 - #238 Bartłomiej Nowakowicz
11 - #328 Piotr Moskalewicz
12 - #45 Bartłomiej Pawłowski
13 - #256 Rafał Strzaliński
NU - #206 Robert Dorosz
NU - #989 Robert Mucha
NU - #538 Jacek Jackowski
NU - #118 Rafał Mucha
NU - #61 Tomasz Widłak
Punkt
Czas
Godzina
START
11:25:08.520
PKC1
11:51:06.390
ST2
3:00.760
12:06:43.550
PKC2
12:51:51.320
PKC3
13:41:09.940
PKC4
14:07:07.160
ST4
5:53.470
14:15:34.100
ST5
2:45.550
14:23:49.060
PKC5
15:07:50.430
ST6
6:09.290
15:13:52.580
PKC6
15:57:09.900
PKC7
16:23:05.000
ST7
5:54.200
16:30:48.380
ST8
2:47.440
16:39:05.680
PKC8
17:23:07.710
ST9
5:48.330
17:30:41.610
PFN
18:13:09.490
FINISH
18:23:44.880