https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Bieg kwalifikacyjny 1
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #99 Mike Beckhusen
2 - #89 Filip Wójcik
3 - #29 Rocco Atlante
4 - #32 Vaclav Safar
5 - #555 Maciej Szyszko
6 - #47 Christopher Rohner
7 - #77 Riccardo Pollastri
8 - #119 Lukas Podobsky
9 - #5 Maximilian Zupanic
10 - #121 Anton Kostioukevitch
11 - #40 Jan Antoszewski
12 - #85 Benjamin Dam
13 - #63 Jakub Talas
14 - #133 Alan Lalak
15 - #100 Szymon Śliwowski
16 - #145 Krzysztof Seratowicz
17 - #150 Jan Janovsky
18 - #11 Etienne Linty
19 - #90 Piotr Grudzień
20 - #25 Jachym Galas
21 - #1 Jordan Sanders
22 - #56 Szymon Dziennik
23 - #130 Nikodem Wierzbicki
24 - #78 Oskar Leitgeber
25 - #122 Marcel Jastrzębowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #99 Mike Beckhusen
2 - #89 Filip Wójcik
3 - #29 Rocco Atlante
4 - #32 Vaclav Safar
5 - #555 Maciej Szyszko
6 - #47 Christopher Rohner
7 - #77 Riccardo Pollastri
9 - #5 Maximilian Zupanic
10 - #121 Anton Kostioukevitch
11 - #40 Jan Antoszewski
12 - #85 Benjamin Dam
13 - #63 Jakub Talas
14 - #133 Alan Lalak
15 - #100 Szymon Śliwowski
16 - #145 Krzysztof Seratowicz
17 - #150 Jan Janovsky
18 - #11 Etienne Linty
19 - #90 Piotr Grudzień
20 - #25 Jachym Galas
21 - #1 Jordan Sanders
22 - #56 Szymon Dziennik
23 - #130 Nikodem Wierzbicki
24 - #78 Oskar Leitgeber
25 - #122 Marcel Jastrzębowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mike Beckhusen
1.863
12:56:10.231
1
42.782
75.1
44.645
12:56:53.013
+0.798
41.984
2
41.300
77.8
1:25.945
12:57:34.313
+0.178
41.122
3
41.862
76.7
2:07.807
12:58:16.175
+1.057
40.805
4
40.982
78.4
2:48.789
12:58:57.157
+0.082
40.900
5
40.969
78.4
3:29.758
12:59:38.126
+0.167
40.802
6
40.957
78.4
4:10.715
13:00:19.083
-0.303
41.260
7
41.008
78.3
4:51.723
13:01:00.091
-0.017
41.025
8
40.871
78.6
5:32.594
13:01:40.962
+0.122
40.749
9
40.902
78.5
6:13.496
13:02:21.864
+0.137
40.765
10
40.705
78.9
6:54.201
13:03:02.569
-0.002
40.707