https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Bieg kwalifikacyjny 2
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #99 Mike Beckhusen
2 - #32 Vaclav Safar
3 - #51 Zdenek Tlachac
4 - #33 Mikołaj Cegielski
5 - #122 Marcel Jastrzębowski
6 - #48 Alex Karkosik
7 - #95 Davide Lombardo
8 - #100 Szymon Śliwowski
9 - #131 Nicolas Gruber
10 - #149 Ondrej Nigrin
11 - #88 Tomasz Wójcik
12 - #133 Alan Lalak
13 - #2 Marcin Brzeziński
14 - #203 Adam Kralik
15 - #11 Etienne Linty
16 - #44 Maciej Chrupek
17 - #5 Maximilian Zupanic
18 - #158 Nela Micankova
19 - #40 Jan Antoszewski
20 - #35 Mateusz Pyłka
21 - #150 Jan Janovsky
22 - #56 Szymon Dziennik
23 - #85 Benjamin Dam
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #99 Mike Beckhusen
2 - #32 Vaclav Safar
3 - #51 Zdenek Tlachac
4 - #33 Mikołaj Cegielski
5 - #122 Marcel Jastrzębowski
6 - #48 Alex Karkosik
7 - #95 Davide Lombardo
8 - #100 Szymon Śliwowski
9 - #131 Nicolas Gruber
10 - #149 Ondrej Nigrin
11 - #88 Tomasz Wójcik
12 - #133 Alan Lalak
13 - #2 Marcin Brzeziński
15 - #11 Etienne Linty
16 - #44 Maciej Chrupek
17 - #5 Maximilian Zupanic
18 - #158 Nela Micankova
19 - #40 Jan Antoszewski
20 - #35 Mateusz Pyłka
21 - #150 Jan Janovsky
22 - #56 Szymon Dziennik
23 - #85 Benjamin Dam
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mike Beckhusen
2.208
15:12:13.220
1
45.032
71.3
47.240
15:12:58.252
+1.930
43.102
2
42.149
76.2
1:29.389
15:13:40.401
+1.016
41.133
3
41.808
76.8
2:11.197
15:14:22.209
+0.874
40.934
4
41.822
76.8
2:53.019
15:15:04.031
+0.506
41.316
5
41.678
77.0
3:34.697
15:15:45.709
+0.834
40.844
6
41.675
77.1
4:16.372
15:16:27.384
+0.925
40.750
7
41.746
76.9
4:58.118
15:17:09.130
+0.872
40.874
8
42.492
75.6
5:40.610
15:17:51.622
+1.473
41.019
9
41.809
76.8
6:22.419
15:18:33.431
+0.887
40.922
10
41.507
77.4
7:03.926
15:19:14.938
+0.721
40.786