https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Bieg kwalifikacyjny 3
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #29 Rocco Atlante
2 - #89 Filip Wójcik
3 - #33 Mikołaj Cegielski
4 - #48 Alex Karkosik
5 - #95 Davide Lombardo
6 - #119 Lukas Podobsky
7 - #555 Maciej Szyszko
8 - #121 Anton Kostioukevitch
9 - #51 Zdenek Tlachac
10 - #131 Nicolas Gruber
11 - #77 Riccardo Pollastri
12 - #88 Tomasz Wójcik
13 - #149 Ondrej Nigrin
14 - #2 Marcin Brzeziński
15 - #90 Piotr Grudzień
16 - #63 Jakub Talas
17 - #158 Nela Micankova
18 - #145 Krzysztof Seratowicz
19 - #44 Maciej Chrupek
20 - #25 Jachym Galas
21 - #203 Adam Kralik
22 - #78 Oskar Leitgeber
23 - #130 Nikodem Wierzbicki
24 - #47 Christopher Rohner
25 - #35 Mateusz Pyłka
26 - #1 Jordan Sanders
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #29 Rocco Atlante
2 - #89 Filip Wójcik
3 - #33 Mikołaj Cegielski
4 - #48 Alex Karkosik
5 - #95 Davide Lombardo
6 - #119 Lukas Podobsky
7 - #555 Maciej Szyszko
8 - #121 Anton Kostioukevitch
9 - #51 Zdenek Tlachac
10 - #131 Nicolas Gruber
11 - #77 Riccardo Pollastri
12 - #88 Tomasz Wójcik
13 - #149 Ondrej Nigrin
14 - #2 Marcin Brzeziński
15 - #90 Piotr Grudzień
16 - #63 Jakub Talas
17 - #158 Nela Micankova
18 - #145 Krzysztof Seratowicz
19 - #44 Maciej Chrupek
21 - #203 Adam Kralik
22 - #78 Oskar Leitgeber
23 - #130 Nikodem Wierzbicki
24 - #47 Christopher Rohner
25 - #35 Mateusz Pyłka
26 - #1 Jordan Sanders
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Rocco Atlante
3.069
17:19:49.177
1
44.862
71.6
47.931
17:20:34.039
+2.730
42.132
2
42.372
75.8
1:30.303
17:21:16.411
+1.383
40.989
3
41.965
76.5
2:12.268
17:21:58.376
+1.098
40.867
4
41.887
76.7
2:54.155
17:22:40.263
+0.986
40.901
5
42.126
76.2
3:36.281
17:23:22.389
+1.289
40.837
6
41.788
76.8
4:18.069
17:24:04.177
+1.005
40.783
7
42.066
76.3
5:00.135
17:24:46.243
+1.327
40.739
8
41.731
76.9
5:41.866
17:25:27.974
+1.007
40.724
9
41.725
77.0
6:23.591
17:26:09.699
+0.824
40.901
10
41.899
76.6
7:05.490
17:26:51.598
+1.058
40.841